Radex


ISO 9001:2015
Śluza Sanitarna SHR 07K Śluza Sanitarna SHR 07K Śluza Sanitarna SHR 07K Śluza Sanitarna SHR 07K śluza sanitarna shr 07 radex
  • Śluza Sanitarna SHR 07K
  • Śluza Sanitarna SHR 07K
  • Śluza Sanitarna SHR 07K
  • Śluza Sanitarna SHR 07K
  • Śluza Sanitarna SHR 07K

Śluza Sanitarna SHR 07K

Dwukierunkowa śluza higieniczna. Z dezynfekcją spodów obuwia i rąk na wejściu oraz czyszczeniem spodów obuwia na wyjściu.

Dwukierunkowa śluza sanitarna SHR 07K to idealne rozwiązanie dla wąskich pomieszczeń gdzie zastosowanie osobnych elementów dla trasy wejścia i wyjścia ze strefy produkcyjnej może być problematyczne. Śluza na wejściu składa się z modułu dezynfekcji rąk oraz przejściowej wanny dezynfekującej spody obuwia wyposażonej w stalową kratę zapobiegającą poślizgowi oraz w ociekacz. Na wyjściu zastosowano obrotowe szczotki myjące spody obuwia. Aktywowane są za pomocą fotokomórki, a podczas przejścia na ich powierzchnie automatycznie aplikowany jest środek myjąco-dezynfekujący. Śluza zaprojektowana została w sposób wymuszający wykonanie wszystkich procesów zarówno podczas wejścia jak i wyjścia ze stref produkcyjnej. Dopiero po ich wykonaniu następuje zwolnienie blokady kołowrotu. Pojemnik na środek dezynfekujący ręce znajdują się wewnątrz szafki, natomiast większy do dezynfekcji obuwia, umieszczony jest na zewnątrz śluzy, a śluza wyposażona jest w czujniki sygnalizujące ich niski poziom. Na wypadek sytuacji kryzysowych śluza sanitarna wyposażona została w wyłącznik awaryjny, którego użycie powoduje zatrzymanie obracających się szczotek.

Dane Techniczne:

Parametr Wartość
Zasilanie 3x400 V AC; 50/60 Hz
Moc znamionowa 650 W
Rodzaj ochrony IP 55
Wymiary (Dł/Sz/Wy) 2050x1810x1640
Waga 500 kg
   Przepustowość wejście/wyjście    15/20 osób/min
Temperatura wody max 40° C
Ciśnienie wody, min/max 2-6 bar
Przyłącze wody G ½ GW
Odpływ wody 50 DN

 

 

________________________________________________________________________________________________________

Jeśli nie znalazłeś Śluzy odpowiedniej dla Twojego zakładu, napisz do nas.

Oferujemy opcjonalne konfiguracje urządzeń w zależności od potrzeb
klienta. Możemy wykonać nasze urządzenia w konkretnych wymiarach lub
przystosować je do specyficznych warunków zasilania i wyposażyć
w wymagane elementy.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.