Radex

ISO 9001:2015

Koordynator Grupy Myjącej

Miejsce pracy: Kukinia koło Kołobrzegu

 obraz

Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w zakładach przetwórstwa spożywczego. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie mycia i dezynfekcji. Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji środków chemicznych oraz urządzeń technicznych dla przemysłu spożywczego. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, nasi klienci oprócz kompleksowej oferty, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w dziedzinie higieny. Stale doskonalimy jakość świadczonych przez nas usług co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa w zakładach przetwórstwa spożywczego.

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników: dbałość o stan osobowy, kontrola i rozliczanie czasu pracy,
  • przygotowywanie harmonogramów, raportów, prowadzenie dokumentacji administracyjnej związaną z realizacją kontraktów, jak również zatrudnianiem pracowników,
  • zarządzanie kontraktem, budżetem i ciągłe doskonalenie usług,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym i w zarządzaniu dużym zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej i komunikacji,
  • dobra znajomość komputera oraz programów MS Office.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy
ilitka@radexserwis.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 500 030 136

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom / świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.( zgodnie z ustawą  z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter! Wpisanie maila oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp.j. w celach marketingowych. W każdej chwili, na Państwa prośbę dane mogą być usunięte. Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych można poznać w Naszej Polityce Prywatności

Nasi partnerzy:

haug bursten partner radexu dyson partner radexu nilfisk partner radexu tork partner radexu jax partner radexu
radex_iso

Solidny partner w utrzymywaniu czystości. Radex jest producentem nowoczesnych środków chemicznych do utrzymania czystości w wielu gałęziach przemysłu.

Czytaj więcej »

Szybki kontakt

Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp. j.
Kamieniec 50, 72-001 Kołbaskowo
tel. +48 91 431 85 85
email: biuro@radex.com.pl
NIP: 851 000 04 86

RADEX Zbigniew i Tomasz Nagay sp.j. realizuje projekt nr RPZP.01.01.00-32-0014/18 pn. „Badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad statystyczną optymalizacją składu 3 przemysłowych mieszanin myjących (kwaśna, neutralna, alkaliczna) opartych na biosurfaktantach, surfaktantach ze źródeł odnawialnych oraz na związkach chelatujących o obniżonym niekorzystnym oddziaływaniu na środowisko”.
Wartość projektu: 1 780 427,61 zł.
Dofinansowanie: 1 104 181,47 zł.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

projekty europejskie radex

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.