Radex


ISO 9001:2015

wróć do ofert

Doradca ds. Higieny
Teren: woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie

Aplikuj na stanowisko

 

Zobacz również

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Doradca ds. Higieny 

Teren działania: woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie

Praca doradca ds. higieny Radex

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Doradcy ds. Higieny, który będzie odpowiadał za kontakty i opiekę nad obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych zakładów przemysłu spożywczego, w których świadczyć będziemy kompleksowe usługi utrzymania czystości. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

 

Opis stanowiska:

 • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami,
 • Doradztwo techniczne dla klienta w zakresie oferowanych produktów,
 • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
 • Realizacja założonego planu sprzedaży,
 • Raportowanie działań,
 • Monitorowanie rynku i obserwowanie działań konkurencji.

 

Wymagania:

 • Wykształcenie średnie preferowane wyższe,
 • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowca w B2B - min. 2 lata,
 • Mile widziana znajomość rynku branży spożywczej,
 • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
 • Umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
 • Czynne prawo jazdy kat. B,
 • Dobra organizacja pracy własnej,
 • Znajomość MS Office i CRM.

 

Oferujemy:

 • Niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy,
 • Możliwość rozwoju zawodowego.

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta