Radex


ISO 9001:2015

wróć do ofert

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Konstruktor 

Miejsce pracy: Kamieniec koło Kołbaskowa

Praca doradca ds. higieny Radex

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy konstruktora, który będzie odpowiadał za ulepszanie obecnych i projektowanie nowych urządzeń technicznych. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

 

Opis stanowiska:

 • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjno-konstrukcyjnej ( teczka wyrobu),
 • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej dla wytwarzanych urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy (instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, deklaracje zgodności ),
 • Modelowanie detali bibliotecznych 3D, potrzebnych do wytworzenia urządzenia,
 • Rekomendowanie doboru materiałów i ich wstępna wycena do produkcji urządzeń poprzez przygotowanie zestawień materiałowych do dokumentacji projektowej,
 • Tworzenie wizualizacji projektowych dla klientów indywidualnych zgodnie ze zleceniem zaakceptowanym przez Dyrektora Produkcji.

 

Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor (modułu konstrukcji blachowych, generator ram, modelowanie),
 • Doświadczenie w pracy w środowisku Autodesk Vault,
 • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,
 • Preferowane wykształcenie techniczne: technologia procesowa, mechanika, automatyka, elektronika,
 • Kultura osobista, dokładność, dbałość o szczegóły, zamiłowanie do porządku pracy,
 • Mile widziane doświadczenie w tematyce systemów pompowych.

 

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Miłą atmosferę pracy,
 • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • Możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego.

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Miejsce pracy: Kamieniec koło Kołbaskowa


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.