Radex

ISO 9001:2015

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.

 a

Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w zakładach przetwórstwa spożywczego. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie mycia i dezynfekcji. Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji środków chemicznych oraz urządzeń technicznych dla przemysłu spożywczego. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, nasi klienci oprócz kompleksowej oferty, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w dziedzinie higieny. Stale doskonalimy jakość świadczonych przez nas usług co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa w zakładach przetwórstwa spożywczego.

W związku z rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydata (ki) na stanowisko:

Koordynator Regionalny – Zarządzający Usługą

Miejsce pracy: lubuskie

Oferujemy:

               • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię uzależnioną od wyników
                Umowę o pracę
                Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon
                Możliwość rozwoju oraz udział w ciekawych projektach
                Pracę w dynamicznym i młodym zespole zorientowanym na cele i efekty

Opis stanowiska:

                Bezpośredni kontakt z Klientem, udział w spotkaniach, budowanie relacji opartej na realizacji
                  wspólnej strategii.
                Zarządzanie kontraktem, budżetem i ciągłe doskonalenie usług.
                Zarządzanie zespołem: dbałość o stan osobowy i kwalifikacje pracowników, kontrola
                  i rozliczanie czasu pracy.
                Przygotowywanie harmonogramów, zadań utrzymaniowych, raportów, prowadzenie dokumentacji
                  administracyjnej związaną z realizacją kontraktów,
                  jak również zatrudnianiem pracowników.
                Implementacja i weryfikacja standardów pracy oraz procedur wśród podległego personelu.
                Dbanie o przestrzeganie i aktualizację wiedzy z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
               • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług.

Wymagania:

                • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu obiektem i usługami
                   w branży utrzymania czystości.
                 Doświadczenie na stanowisku kierowniczym i w zarządzaniu dużym zespołem.
                 Umiejętność pracy z budżetem, świadomość finansowa.
                 Wysoki poziom kultury osobistej i komunikacji.
                • Dobra znajomość komputera oraz programów MS Office

Kontakt:

               tel.: +48 506 188 897
               e-mail: kadry@radex.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter! Wpisanie maila oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp.j. w celach marketingowych. W każdej chwili, na Państwa prośbę dane mogą być usunięte. Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych można poznać w Naszej Polityce Prywatności

Nasi partnerzy:

haug bursten partner radexu dyson partner radexu nilfisk partner radexu tork partner radexu jax partner radexu
radex_iso

Solidny partner w utrzymywaniu czystości. Radex jest producentem nowoczesnych środków chemicznych do utrzymania czystości w wielu gałęziach przemysłu.

Czytaj więcej »

Szybki kontakt

Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp. j.
Kamieniec 50, 72-001 Kołbaskowo
tel. +48 91 431 85 85
email: biuro@radex.com.pl
NIP: 851 000 04 86

RADEX Zbigniew i Tomasz Nagay sp.j. realizuje projekt nr RPZP.01.01.00-32-0014/18 pn. „Badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad statystyczną optymalizacją składu 3 przemysłowych mieszanin myjących (kwaśna, neutralna, alkaliczna) opartych na biosurfaktantach, surfaktantach ze źródeł odnawialnych oraz na związkach chelatujących o obniżonym niekorzystnym oddziaływaniu na środowisko”.
Wartość projektu: 1 780 427,61 zł.
Dofinansowanie: 1 104 181,47 zł.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

projekty europejskie radex

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.