Radex


ISO 9001:2015
Automat szor-zbier + Zamiatarka <br> 6028,00 netto
  • Automat szor-zbier + Zamiatarka <br> 6028,00 netto

Automat szor-zbier + Zamiatarka
6028,00 netto

Zestaw Automat Szorująco zbierający plus zamiatarka ręczna

Cena zestawu: 6 028,00 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcyjna Oferta automatów czyszczących. 

Oferowany zestaw zawiera:

  • Prowadzony automat szorująco-zbierający
  • Kompaktową, łatwą w obsłudze prowadzoną zamiatarkę ręczną

 

Automat szorująco-zbierający Viper radex promocjaAutomat szorująco- zbierający

 

 

AS430/510 to łatwe w obsłudze prowadzone automaty szorująco-zbierające. Świetnie sprawdza się przy utrzymaniu czystości powierzchniach o dużym nasileniu ruchu. idealny do zastosowania w hotelach, restauracjach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych czy stacjach metra. Zbiorniki wody czystej i brudnej stanowią jedną zintegrowaną część powstałą w procesie formowania rotacyjnego co pozwoliło na zwiększenie ich pojemności i wydłużyło pracę maszyny na jednym napełnieniu wodą. To duża oszczędność Twojego czasu! Zredukowanie siły wymaganej do prowadzenia maszyny i ergonomiczne włączniki start/stop zapewniły operatorowi lepszą operowanie produktem i zmniejszyły jego zmęczenie. Wbudowany prostownik umożliwia szybkie podłączenie do ładowania. Przyjazny i prosty. Duża pokrywa zbiornika wody brudnej ułatwia jego mycie. Łatwy do napełnienia zbiornik wody czystej, silnik szczotki i silnik ssący są dobrze zabezpieczone przed rozpryskami wody. Dostępność wersji bateryjnych i kablowych przy dwóch szerokościach roboczych 43 cm i 51 cm daje naszym Klientom możliwość elastycznego i najlepszego wyboru w zależności o specyfiki pracy na obiektach.

 

 

Zamiatarka viper promocja radexZamiatarka

 

 

Model PS480 to łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie urządzenie zapewniające bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie. Kompaktowa konstrukcja zamiatarki oparta jest na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są miotły obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Urządzenie działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji. Dzięki temu cała uwaga użytkownika może zostać poświęcona wykonywanemu zadaniu. Zamiatarka jest wyposażona w duży zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów. Nadaje się do zamiatania skrawków papieru, liści, kapsli, korków, niedopałków papierosów, a także małych śrubek i gwoździ, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność. Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.


• Dzięki kompaktowej konstrukcji zamiatarka Viper PS480 doskonale sprawdza się w ograniczonych przestrzeniach i miejscach o dużym natężeniu ruchu.
• Zamiatarka praktycznie nie wymaga konserwacji, ponieważ działa w sposób czysto mechaniczny, bez silnika, baterii i kabla zasilającego.
• Miotła główna jest napędzana przekładnią dwubiegową, a siła nacisku miotły regulowana pokrętem. Aby zatrzymać miotłę, należy pociągnąć zamiatarkę do tyłu.
• Aby wymienić miotłę główną, wystarczy odkręcić trzy śruby znajdujące się po obu jej stronach.
• Miotła boczna jest napędzana przekładnią pasową. Aby zwiększyć naciąg pasa, należy odkręcić dwie śruby mocujące na osłonie i wyregulować pas.
• Aby wymienić miotłę boczną, wystarczy odkręcić trzy śruby. Zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów jest bardzo lekki, a solidny uchwyt ułatwia opróżnianie.

 

 

 

____________________________________________________________________________

Promocja obowiązuje do 12.12.2018 r. 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.