Radex


ISO 9001:2015
Automat szor-zbier + Zamiatarka <br> 9098,00 nett
 • Automat szor-zbier + Zamiatarka <br> 9098,00 nett

Automat szor-zbier + Zamiatarka
9098,00 nett

Zestaw Automat Szorująco zbierający plus zamiatarka ręczna

Cena zestawu: 9 098,00 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcyjna Oferta automatów czyszczących. 

Oferowany zestaw zawiera:

 • Prowadzony automat szorująco-zbierający
 • Kompaktową, łatwą w obsłudze prowadzoną zamiatarkę ręczną

 

Automat szorująco-zbierający Viper radex promocjaAutomat szorująco- zbierający

 

 

Viper AS5160T to automat szorująco-zbierający o wysokiej wydajności. Wyposażony jest w akumulator i pojemny zbiornik, co zapewnia nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. Ta prosta w obsłudze i ergonomiczna maszyna zapewnia dokładne czyszczenie powierzchni wewnątrz pomieszczeń.

Szerokość robocza 51 cm i silnik napędowy szczotki o mocy 450 W sprawiają, że maszyny te wykonują swoją pracę szybko i bez wysiłku. Automat wyposazony jest w silnik napędowy o mocy 150 W, dzięki któremu z lekkością porusza się do przodu. Długotrwałe czyszczenie zapewniają zbiorniki wody i nieczystości o pojemności 61 litrów każdy oraz wydajne baterie 2 x 12 V.

Duże koła i wytrzymałe rolki zapewniają idealne wyważenie i łatwe manewrowanie maszyną. Licznik godzin pracy i wskaźnik poziomu wody wskazują aktualne informacje o stanie maszyny, a układ napędowy z przekładnią redukcyjną w wersji z kontrolą trakcji zapewnia płynną pracę przy minimum wysiłku. Wszystkie czynności związane z opróżnianiem, napełnianiem zbiorników automatu wykonuje się łatwo, oszczędzając czas i pieniądze.

  • Wydajność: Szerokość robocza 51 cm
  • Automatyczny montaż i demontaż szczotek i tarcz
  • Licznik motogodzin pracy: Informuje o czasie pracy maszyny
  • Duża pojemność zwiększająca wydajność: 61-litrowy zbiornik wody czystej/wody brudnej
  • Solidna konstrukcja i wytrzymałość: Stabilny układ jezdny i przemyślany kształt zbiorników
  • Niezawodność: Trwała ssawa o szerokości 79 cm
  • Intuicyjny panel sterowania: Wygodna i łatwa obsługa
  • Widoczny wskaźnik poziomu wody

 

 

Zamiatarka viper promocja radexZamiatarka

 

 

Model PS480 to łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie urządzenie zapewniające bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie. Kompaktowa konstrukcja zamiatarki oparta jest na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są miotły obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Urządzenie działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji. Dzięki temu cała uwaga użytkownika może zostać poświęcona wykonywanemu zadaniu. Zamiatarka jest wyposażona w duży zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów. Nadaje się do zamiatania skrawków papieru, liści, kapsli, korków, niedopałków papierosów, a także małych śrubek i gwoździ, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność. Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.


• Dzięki kompaktowej konstrukcji zamiatarka Viper PS480 doskonale sprawdza się w ograniczonych przestrzeniach i miejscach o dużym natężeniu ruchu.
• Zamiatarka praktycznie nie wymaga konserwacji, ponieważ działa w sposób czysto mechaniczny, bez silnika, baterii i kabla zasilającego.
• Miotła główna jest napędzana przekładnią dwubiegową, a siła nacisku miotły regulowana pokrętem. Aby zatrzymać miotłę, należy pociągnąć zamiatarkę do tyłu.
• Aby wymienić miotłę główną, wystarczy odkręcić trzy śruby znajdujące się po obu jej stronach.
• Miotła boczna jest napędzana przekładnią pasową. Aby zwiększyć naciąg pasa, należy odkręcić dwie śruby mocujące na osłonie i wyregulować pas.
• Aby wymienić miotłę boczną, wystarczy odkręcić trzy śruby. Zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów jest bardzo lekki, a solidny uchwyt ułatwia opróżnianie.

 

 

 

____________________________________________________________________________

Promocja obowiązuje do 12.12.2018 r. 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.