Radex


ISO 9001:2015
Automat samojezdny + Zamiatarka <br> 14118,00 nett
 • Automat samojezdny + Zamiatarka <br> 14118,00 nett

Automat samojezdny + Zamiatarka
14118,00 nett

Zestaw samojezdny automat szorująco zbierający plus zamiatarka ręczna

Cena zestawu: 14 118,00 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcyjna Oferta automatów czyszczących. 

Oferowany zestaw zawiera:

 • Mini automat szorująco-zbierający do dużych powierzchni
 • Kompaktową, łatwą w obsłudze prowadzoną zamiatarkę ręczną

 

Automat szorująco-zbierający Viper radex promocjaAutomat szorująco- zbierający

 

 

Dzięki długiej żywotności baterii i pojemnemu zbiornikowi, urządzenie umożliwia nieprzerwane sprzątanie przez kilka godzin i jest odpowiednie do czyszczenia podłóg o powierzchni ponad 5,000 m2.

 

Obsługa maszyny jest równie komfortowa jak w przypadku pracy z większymi szorowarkami. Intuicyjny w obsłudze wyświetlacz
wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcje oraz wskaźnik zużycia baterii, a także duże pokrętła i łatwo widoczny wskaźnik poziomu
wody/detergentu bardzo ułatwiają kontrolowanie maszyny.

Kolejnym ułatwieniem dla operatora jest port USB, pozwalający na szybkie ładowanie telefonów komórkowych i tabletów.
Duża kierownica sprawia, że sterowanie urządzeniem AS530R jest niezwykle proste, nawet po minimalnym przeszkoleniu.
Komfort jazdy podnosi także automatyczny system hamowania uruchamiany po zwolnieniu pedału. Kolejną zaletą jest także możliwość umieszczenia ssawy na haku z tyłu korpusu maszyny podczas przejazdu przez wąskie przejścia.

Opróżnianie, uzupełnianie oraz czyszczenie zbiorników jest również niezwykle proste. Naprawy i konserwacja urządzenia także nie sprawiają problemów między innymi dzięki możliwości łatwego demontażu i ponownego montażu silnika napędowego w razie potrzeby.
Podsumowując, urządzenie AS530R jest łatwe w użyciu i oferuje szybkie, wydajne rozwiązanie czyszczące w atrakcyjnej cenie.

  • Produktywność: Szerokość robocza 53 cm, Szerokość ssawy 73 cm
  • Uniwersalność: odpowiednie do czyszczenia podłóg kafelkowych,winylowych, drewna lakierowanego, marmuru, betonu
   i innych powierzchni
  • Wydajność: Prędkość 5,5 km/h, prędkość wznoszenia 10%
  • Doskonałe wyniki pracy
  • Niski poziom hałasu: 69 dB(A), co umożliwia pracę z urządzeniem w ciągu dnia
  • Wytrzymała konstrukcja: Przedni zderzak, wytrzymała obudowa i aluminiowa konstrukcja ssawy
  • Łatwa w obsłudze tablica rozdzielcza: Intuicyjny wyświetlacz i przyciski

 

 

Zamiatarka viper promocja radexZamiatarka

 

 

Model PS480 to łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie urządzenie zapewniające bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie. Kompaktowa konstrukcja zamiatarki oparta jest na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są miotły obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Urządzenie działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji. Dzięki temu cała uwaga użytkownika może zostać poświęcona wykonywanemu zadaniu. Zamiatarka jest wyposażona w duży zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów. Nadaje się do zamiatania skrawków papieru, liści, kapsli, korków, niedopałków papierosów, a także małych śrubek i gwoździ, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność. Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.


• Dzięki kompaktowej konstrukcji zamiatarka Viper PS480 doskonale sprawdza się w ograniczonych przestrzeniach i miejscach o dużym natężeniu ruchu.
• Zamiatarka praktycznie nie wymaga konserwacji, ponieważ działa w sposób czysto mechaniczny, bez silnika, baterii i kabla zasilającego.
• Miotła główna jest napędzana przekładnią dwubiegową, a siła nacisku miotły regulowana pokrętem. Aby zatrzymać miotłę, należy pociągnąć zamiatarkę do tyłu.
• Aby wymienić miotłę główną, wystarczy odkręcić trzy śruby znajdujące się po obu jej stronach.
• Miotła boczna jest napędzana przekładnią pasową. Aby zwiększyć naciąg pasa, należy odkręcić dwie śruby mocujące na osłonie i wyregulować pas.
• Aby wymienić miotłę boczną, wystarczy odkręcić trzy śruby. Zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów jest bardzo lekki, a solidny uchwyt ułatwia opróżnianie.

 

 

 

____________________________________________________________________________

Promocja obowiązuje do 12.12.2018 r. 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.