Radex


ISO 9001:2015
Automat samojezdny + Zamiatarka <br> 20028,00 nett
 • Automat samojezdny + Zamiatarka <br> 20028,00 nett

Automat samojezdny + Zamiatarka
20028,00 nett

Zestaw samojezdny automat szorująco zbierający plus zamiatarka ręczna

Cena zestawu: 20 028,00 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcyjna Oferta automatów czyszczących. 

Oferowany zestaw zawiera:

 • Mini automat szorująco-zbierający do dużych powierzchni
 • Kompaktową, łatwą w obsłudze prowadzoną zamiatarkę ręczną

 

Automat szorująco-zbierający Viper radex promocjaAutomat szorująco- zbierający

 

 

Maszyna przeznaczona do trudniejszych warunków pracy. Sprawdza się zarówno w firmach sprzątających jak i u wymagających użytkowników np. w zakładach produkcyjnych, na parkingach, w centrach handlowych, w centrach wystawienniczych - na powierzchniach większych od 5000 m²

 

AS710R sprawdza się przy czyszczeniu twardych podłoży takich jak: beton, marmur, terakota, winyl, zabezpieczone podłogi drewniane itp.

Standardowo maszyna  dostarczana jestz następującymi akcesoriami: szczotka x 2, trzymak pada x 2, dysza ssaca, wbudowany prostownik i baterie 6V x 4. Jako opcja dostępne są  zderzak przedni i żółte światło ostrzegawcze.

  • Prosty i łatwy w obsłudze: intuicyjny pulpit sterowniczy , wszystkie funkcje czyszczenia uruchamiane jednym przyciskiem; przyjazne dla operatora menu ustawień pracy
  • Wbudowany prostownik umożliwia ładowanie baterii z dowolnego gniazdka
  • Duży otwór w zbiorniku wody brudnej umożliwia łatwe czyszczenie
  • Niezawodny i bezpieczny : automatyczna redukcja prędkości jazdy na zakrętach; ergonomiczne siedzisko z wyłącznikiem bezpieczeństwa
  • Miejsce do zawieszenia dyszy ssącej na zbiorniku na czas transportu
  • Miejsce do przechowywania telefonu komórkowego lub innych gadżetów, port USB zapewniający ładowanie telefonu komórkowego

 

 

Zamiatarka viper promocja radexZamiatarka

 

 

Model PS480 to łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie urządzenie zapewniające bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie. Kompaktowa konstrukcja zamiatarki oparta jest na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są miotły obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Urządzenie działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji. Dzięki temu cała uwaga użytkownika może zostać poświęcona wykonywanemu zadaniu. Zamiatarka jest wyposażona w duży zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów. Nadaje się do zamiatania skrawków papieru, liści, kapsli, korków, niedopałków papierosów, a także małych śrubek i gwoździ, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność. Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.


• Dzięki kompaktowej konstrukcji zamiatarka Viper PS480 doskonale sprawdza się w ograniczonych przestrzeniach i miejscach o dużym natężeniu ruchu.
• Zamiatarka praktycznie nie wymaga konserwacji, ponieważ działa w sposób czysto mechaniczny, bez silnika, baterii i kabla zasilającego.
• Miotła główna jest napędzana przekładnią dwubiegową, a siła nacisku miotły regulowana pokrętem. Aby zatrzymać miotłę, należy pociągnąć zamiatarkę do tyłu.
• Aby wymienić miotłę główną, wystarczy odkręcić trzy śruby znajdujące się po obu jej stronach.
• Miotła boczna jest napędzana przekładnią pasową. Aby zwiększyć naciąg pasa, należy odkręcić dwie śruby mocujące na osłonie i wyregulować pas.
• Aby wymienić miotłę boczną, wystarczy odkręcić trzy śruby. Zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów jest bardzo lekki, a solidny uchwyt ułatwia opróżnianie.

 

 

 

____________________________________________________________________________

Promocja obowiązuje do 12.12.2018 r. 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.