Radex

Dołącz do nas!

Jesteśmy jednym z największych producentów środków chemicznych i techniki dla przemysłu spożywczego.

RADEX

Jest polską firmą, zatrudniającą pracowników wielu narodowości. Praca w naszej organizacji oferuje możliwość zatrudnienia w ambitnym i innowacyjnym środowisku. Możemy poszczycić się długą historią sukcesu w unikalnej rodzinnej kulturze organizacyjnej.

Pomimo naszych różnic kulturowych i społeczno-ekonomicznych szanujemy się wzajemnie i uważamy, że Radex to najlepsze miejsce na rozwój i wdrażanie innowacji.

Wierzymy, że aby pracować efektywnie każdy pracownik powinien zachować work-life balance. Jeśli chcesz odnieść sukces w Radexie i wspólnie realizować nasze ambitne cele, zaszczepimy Ci naszą pasję i odwagę w determinacji.

10 powodów dlaczego warto u nas pracować?

Powód 1 - Lubimy wyzwania

Każdego dnia tworzymy rzeczywistość - pracujemy nad dużymi i unikalnymi projektami. Wymaga to od nas odpowiedzialności, podejmowanie decyzji i zaangażowania. Działamy szybko i skutecznie.

Powód 2 - Jemy zmiany na śniadanie

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że każdego dnia możemy rozwijać swoje kompetencje, a pokonywanie trudności sprawia nam radość.

Powód 3 - Satysfakcja z sukcesu

Na koniec dnia nie ma nic lepszego niż satysfakcja z sukcesu, który rano wydał się odległy

Powód 4 - Jesteśmy profesjonalistami

Nasza praca to osiąganie ambitnych celów i budowanie standardów w branży.

Powód 5 - Działamy z energią

Szczycimy się elastycznym podejściem do klienta. Zmianę traktujemy jako szansę do nauki nowych rzeczy. Każde wyzwanie napędza nas do działania.

Powód 6 - Każdy z nas jest wyjątkowy

Każdy z nas ma różne doświadczenie zawodowe, spojrzenie na życie, inne pasje i zainteresowania. Na różnorodności budujemy naszą siłę. Efekty naszej pracy są wyjątkowe.

Powód 7 - Kreujemy rzeczywistość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i doceniamy innowacyjne podejście do pracy kolegów. Każdy z nas ma wpływ na efekt pracy i sukces firmy.

Powód 8 - Wierzymy w talent

Ukształtowany doświadczeniem i ten który dopiero się rozwija, potrafiący zburzyć ustalony porządek rzeczy.

Powód 9 - Wierzymy w ludzi zaangażowanych i zdeterminowanych.

Powód 10 - Wierzymy w ludzi dostrzegających i wykorzystujących szanse.

Aktualne oferty pracy

Sprzątacz hal po produkcji w zakładach mięsnych - Tomaszów Mazowiecki

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.    Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w zakładach...

Czytaj więcej

Koordynator Regionalny - Zarządzający Usługą - wielkopolskie

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.     Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w...

Czytaj więcej

Koordynator Regionalny - Zarządzający Usługą - lubuskie

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.     Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w...

Czytaj więcej

Koordynator Zarządzający Usługą - Szczecin

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.     Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w...

Czytaj więcej

Koordynator Regionalny - Zarządzający Usługą - pomorskie

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.     Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w...

Czytaj więcej

Koordynator Regionalny - Zarządzający Usługą - podkarpackie

 RADEX SERWIS SP. Z O.O.     Jesteśmy spółką, która zajmuje się zapewnieniem higieny w...

Czytaj więcej

Fakty mówią same za siebie

 

Iwona Litka

Dyrektor Personalny

RADEX daje ogromne możliwości awansu i rozwoju naszym pracownikom, co jest źródłem ich satysfakcji z wykonywanej pracy. Każdy ma u nas możliwość zrealizowania swoich celów zawodowych i prywatnych.

Dorota Stefańska

Asystentka Dyrektora Personalnego

W firmie Radex cenię stabilność zatrudnienia oraz dobrą atmosferę i warunki pracy. Każdy dzień niesie za sobą nowe wyzwania, dzięki czemu w pracę nie wkrada się nuda. Właściciele każdego pracownika traktują z szacunkiem. A to wszystko składa się na to, że po prostu lubię tu być.

Tomasz Kacprzyk

Dyrektor Handlowy

W pracy w Radex cienię przejrzystą wizję firmy, którą posiada Zarząd, dzięki czemu wyznacza jasne cele na przyszłość. Olbrzymią zaletą jest również zgrany zespół, który motywuje się nawzajem i zawsze współpracuje przy rozwiązywaniu różnych problemów. Ciekawa branża, w której operuje nasza firmy oraz świetna atmosfera, pozwalają mi cieszyć się z każdego dnia spędzonego w Radexie.

Marcin Zieliński

Mistrz Produkcji Chemicznej

W pracy w firmie RADEX cenię stabilność, nie ma tu dużej rotacji pracowników. Jeśli ktoś się sprawdzi na początku zostaje w naszym zespole na lata. Taka stabilizacja pozwala zaplanować z dużym wyprzedzeniem wiele życiowych decyzji, przy których podejmowaniu nie muszę obawiać się o kwestię zatrudnienia. Również ludzie, których tu spotkałem są dużym plusem, dobra atmosfera wpływa na to, że z chęcią spędzamy wspólnie czas nie tylko w murach firmy, ale również poza nimi.

Ania Bartosiewicz

Koordynator Regionalny RADEX Serwis

Osobiście bardzo ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi i dobra atmosfera i za to właśnie cenię pracę w RADEX. Wspaniali pracownicy, na których zawsze można liczyć i z którymi miło spędzać czas. Dużą wartością jest również Zarząd firmy, który ma indywidualne, ludzkie podejście do każdego pracownika i w przypadku problemów zawsze służy radą. To tylko część zalet, które przemawiają za pracą w naszej firmie.

Paweł Kolibowski

Mistrz Produkcji Technicznej

Praca w RADEX sprawia mi satysfakcję, ponieważ mam możliwość ciągłego rozwoju. Zarząd firmy jest otwarty na nowe pomysły oraz aktywnie uczestniczy w ich wdrażaniu. Dużym plusem jest również atmosfera w firmie. Wszyscy pracownicy tworzą jedną rodzinę i świetnie ze sobą współpracują, co przekłada się na sukces RADEXu jako całości.

Rekrutacja w 6 krokach

 

Dołącz do nas

Załącz plik CV do wniosku

Wyrażenie zgody

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij nam swoje CV jeśli wkrótce będziemy poszukiwali specjalistów o Twoich kwalifikacjach, na pewno weźmiemy je pod uwagę.

Administratorem danych osobowych jest Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp. j. z siedzibą w Kołbaskowie, ul. Kamieniec 50, 72-001 Kołbaskowo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Jak większość stron www, także ta używa plików cookies :) a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie.