Radex


ISO 9001:2015

Dołącz do nas!

Jesteśmy jednym z największych producentów środków chemicznych i techniki dla przemysłu spożywczego.

RADEX

Jest polską firmą, zatrudniającą pracowników wielu narodowości. Praca w naszej organizacji oferuje możliwość zatrudnienia w ambitnym i innowacyjnym środowisku. Możemy poszczycić się długą historią sukcesu w unikalnej rodzinnej kulturze organizacyjnej.

Pomimo naszych różnic kulturowych i społeczno-ekonomicznych szanujemy się wzajemnie i uważamy, że Radex to najlepsze miejsce na rozwój i wdrażanie innowacji.

Wierzymy, że aby pracować efektywnie każdy pracownik powinien zachować work-life balance. Jeśli chcesz odnieść sukces w Radexie i wspólnie realizować nasze ambitne cele, zaszczepimy Ci naszą pasję i odwagę w determinacji.

praca w radex

10 powodów dlaczego warto u nas pracować?

Powód 1 - Lubimy wyzwania

Każdego dnia tworzymy rzeczywistość - pracujemy nad dużymi i unikalnymi projektami. Wymaga to od nas odpowiedzialności, podejmowanie decyzji i zaangażowania. Działamy szybko i skutecznie.

Powód 2 - Jemy zmiany na śniadanie

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że każdego dnia możemy rozwijać swoje kompetencje, a pokonywanie trudności sprawia nam radość.

Powód 3 - Satysfakcja z sukcesu

Na koniec dnia nie ma nic lepszego niż satysfakcja z sukcesu, który rano wydał się odległy

Powód 4 - Jesteśmy profesjonalistami

Nasza praca to osiąganie ambitnych celów i budowanie standardów w branży.

Powód 5 - Działamy z energią

Szczycimy się elastycznym podejściem do klienta. Zmianę traktujemy jako szansę do nauki nowych rzeczy. Każde wyzwanie napędza nas do działania.

Powód 6 - Każdy z nas jest wyjątkowy

Każdy z nas ma różne doświadczenie zawodowe, spojrzenie na życie, inne pasje i zainteresowania. Na różnorodności budujemy naszą siłę. Efekty naszej pracy są wyjątkowe.

Powód 7 - Kreujemy rzeczywistość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i doceniamy innowacyjne podejście do pracy kolegów. Każdy z nas ma wpływ na efekt pracy i sukces firmy.

Powód 8 - Wierzymy w talent

Ukształtowany doświadczeniem i ten który dopiero się rozwija, potrafiący zburzyć ustalony porządek rzeczy.

Powód 9 - Wierzymy w ludzi zaangażowanych i zdeterminowanych.

Powód 10 - Wierzymy w ludzi dostrzegających i wykorzystujących szanse.

Aktualne oferty pracy

Doradca ds. Higieny
Teren: woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   Doradca ds. Higieny  Teren działania: woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie  ...

Czytaj więcej

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, woj. zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   Magazynier  Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, zachodniopomorskie   Jesteśmy firmą...

Czytaj więcej

Pracownik Produkcji Chemicznej
Kamieniec

Pracownik Produkcji Chemicznej Kamieniec   Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego...

Czytaj więcej

Fakty mówią same za siebie

 

Joanna Dziarnowska - opinia

Joanna Dziarnowska

Księgowa

RADEX daje ogromne możliwości awansu i rozwoju swoim pracownikom, co jest źródłem ich satysfakcji z wykonywanej pracy. Każdy z nas możliwość zrealizowania swoich celów zawodowych i prywatnych.

Agnieszka Dobrowolska - opinia

Agnieszka Dobrowolska

Specjalistka ds. Systemów Jakości

W firmie Radex cenię stabilność zatrudnienia oraz dobrą atmosferę i warunki pracy. Każdy dzień niesie za sobą nowe wyzwania, dzięki czemu w pracę nie wkrada się nuda. Właściciele każdego pracownika traktują z szacunkiem. A to wszystko składa się na to, że po prostu lubię tu być.

Tomasz Kacprzyk - opinia

Tomasz Kacprzyk

Dyrektor ds. Rozwoju Rynku

W pracy w Radex cienię przejrzystą wizję firmy, którą posiada Zarząd, dzięki czemu wyznacza jasne cele na przyszłość. Olbrzymią zaletą jest również zgrany zespół, który motywuje się nawzajem i zawsze współpracuje przy rozwiązywaniu różnych problemów. Ciekawa branża, w której operuje nasza firmy oraz świetna atmosfera, pozwalają mi cieszyć się z każdego dnia spędzonego w Radexie.

Marcin Zieliński - opinia

Marcin Zieliński

Mistrz Produkcji Chemicznej

W pracy w firmie RADEX cenię stabilność, nie ma tu dużej rotacji pracowników. Jeśli ktoś się sprawdzi na początku zostaje w naszym zespole na lata. Taka stabilizacja pozwala zaplanować z dużym wyprzedzeniem wiele życiowych decyzji, przy których podejmowaniu nie muszę obawiać się o kwestię zatrudnienia. Również ludzie, których tu spotkałem są dużym plusem, dobra atmosfera wpływa na to, że z chęcią spędzamy wspólnie czas nie tylko w murach firmy, ale również poza nimi.

Grzegorz Domański - opinia

Grzegorz Domański

Manager Produktu

Osobiście bardzo ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi i dobra atmosfera i za to właśnie cenię pracę w RADEX. Wspaniali pracownicy, na których zawsze można liczyć i z którymi miło spędzać czas. Dużą wartością jest również Zarząd firmy, który ma indywidualne, ludzkie podejście do każdego pracownika i w przypadku problemów zawsze służy radą. To tylko część zalet, które przemawiają za pracą w naszej firmie.

Tomasz Raunmiagi - opinia

Tomasz Raunmiagi

Zastępca Dyrektora Produkcji Technicznej

Praca w RADEX sprawia mi satysfakcję, ponieważ mam możliwość ciągłego rozwoju. Zarząd firmy jest otwarty na nowe pomysły oraz aktywnie uczestniczy w ich wdrażaniu. Dużym plusem jest również atmosfera w firmie. Wszyscy pracownicy tworzą jedną rodzinę i świetnie ze sobą współpracują, co przekłada się na sukces RADEXu jako całości.

Rekrutacja w 7 krokach

 

Dołącz do nas

Załącz plik CV do wniosku

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij nam swoje CV jeśli wkrótce będziemy poszukiwali specjalistów o Twoich kwalifikacjach, na pewno weźmiemy je pod uwagę.

Informujemy, że Administratorem danych podanych w formularzu jest Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp.k. Dane są przetwarzane jedynie w celu nawiązaniu kontaktu, a w każdej chwili na Państwa prośbę mogą być usunięte. Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych można poznać w Naszej Polityce Prywatności


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta