Radex
ISO 9001:2015

Dołącz do nas!

Jesteśmy jednym z największych producentów środków chemicznych i techniki dla przemysłu spożywczego.

RADEX

Jest polską firmą, zatrudniającą pracowników wielu narodowości. Praca w naszej organizacji oferuje możliwość zatrudnienia w ambitnym i innowacyjnym środowisku. Możemy poszczycić się długą historią sukcesu w unikalnej rodzinnej kulturze organizacyjnej.

Pomimo naszych różnic kulturowych i społeczno-ekonomicznych szanujemy się wzajemnie i uważamy, że Radex to najlepsze miejsce na rozwój i wdrażanie innowacji.

Wierzymy, że aby pracować efektywnie każdy pracownik powinien zachować work-life balance. Jeśli chcesz odnieść sukces w Radexie i wspólnie realizować nasze ambitne cele, zaszczepimy Ci naszą pasję i odwagę w determinacji.

praca w radex

10 powodów dlaczego warto u nas pracować?

Powód 1 - Lubimy wyzwania

Każdego dnia tworzymy rzeczywistość - pracujemy nad dużymi i unikalnymi projektami. Wymaga to od nas odpowiedzialności, podejmowanie decyzji i zaangażowania. Działamy szybko i skutecznie.

Powód 2 - Jemy zmiany na śniadanie

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że każdego dnia możemy rozwijać swoje kompetencje, a pokonywanie trudności sprawia nam radość.

Powód 3 - Satysfakcja z sukcesu

Na koniec dnia nie ma nic lepszego niż satysfakcja z sukcesu, który rano wydał się odległy

Powód 4 - Jesteśmy profesjonalistami

Nasza praca to osiąganie ambitnych celów i budowanie standardów w branży.

Powód 5 - Działamy z energią

Szczycimy się elastycznym podejściem do klienta. Zmianę traktujemy jako szansę do nauki nowych rzeczy. Każde wyzwanie napędza nas do działania.

Powód 6 - Każdy z nas jest wyjątkowy

Każdy z nas ma różne doświadczenie zawodowe, spojrzenie na życie, inne pasje i zainteresowania. Na różnorodności budujemy naszą siłę. Efekty naszej pracy są wyjątkowe.

Powód 7 - Kreujemy rzeczywistość

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i doceniamy innowacyjne podejście do pracy kolegów. Każdy z nas ma wpływ na efekt pracy i sukces firmy.

Powód 8 - Wierzymy w talent

Ukształtowany doświadczeniem i ten który dopiero się rozwija, potrafiący zburzyć ustalony porządek rzeczy.

Powód 9 - Wierzymy w ludzi zaangażowanych i zdeterminowanych.

Powód 10 - Wierzymy w ludzi dostrzegających i wykorzystujących szanse.

Aktualne oferty pracy

MŁODSZY KONSTRUKTOR / MŁODSZA KONSTRUKTORKA
Miejsce pracy: Kamieniec koło Kołbaskowa

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   Młodszy Konstruktor / Młodsza Konstruktorka Miejsce pracy: Kamieniec k./Szczecina  ...

Czytaj więcej

Pracownik Produkcji Chemicznej
Kamieniec

Pracownik Produkcji Chemicznej Kamieniec   Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego...

Czytaj więcej

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SEKTORZE AGRO
Obszar działania: teren woj. małopolskie, woj. p

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SEKTORZE AGRO  Teren działania: woj. małopolskie,...

Czytaj więcej

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, woj. zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   SPECJALIS-TA/TKA DS. SPRZEDAŻY  Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, zachodniopomorskie  ...

Czytaj więcej

KSIĘGOWA/Y
Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, woj. zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   KSIĘGOWA/Y  Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, zachodniopomorskie   Jesteśmy firmą...

Czytaj więcej

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y
Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, woj. zachodniopomorskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   SAMODZIELNA /Y KSIĘGOWA/Y  Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, zachodniopomorskie  ...

Czytaj więcej

Fakty mówią same za siebie

 

Joanna Dziarnowska - opinia

Joanna Dziarnowska

Księgowa

RADEX daje ogromne możliwości awansu i rozwoju swoim pracownikom, co jest źródłem ich satysfakcji z wykonywanej pracy. Każdy z nas możliwość zrealizowania swoich celów zawodowych i prywatnych.

Agnieszka Dobrowolska - opinia

Agnieszka Dobrowolska

Specjalistka ds. Systemów Jakości

W firmie Radex cenię stabilność zatrudnienia oraz dobrą atmosferę i warunki pracy. Każdy dzień niesie za sobą nowe wyzwania, dzięki czemu w pracę nie wkrada się nuda. Właściciele każdego pracownika traktują z szacunkiem. A to wszystko składa się na to, że po prostu lubię tu być.

Tomasz Kacprzyk - opinia

Tomasz Kacprzyk

Dyrektor ds. Rozwoju Rynku

W pracy w Radex cienię przejrzystą wizję firmy, którą posiada Zarząd, dzięki czemu wyznacza jasne cele na przyszłość. Olbrzymią zaletą jest również zgrany zespół, który motywuje się nawzajem i zawsze współpracuje przy rozwiązywaniu różnych problemów. Ciekawa branża, w której operuje nasza firmy oraz świetna atmosfera, pozwalają mi cieszyć się z każdego dnia spędzonego w Radexie.

Marcin Zieliński - opinia

Marcin Zieliński

Mistrz Produkcji Chemicznej

W pracy w firmie RADEX cenię stabilność, nie ma tu dużej rotacji pracowników. Jeśli ktoś się sprawdzi na początku zostaje w naszym zespole na lata. Taka stabilizacja pozwala zaplanować z dużym wyprzedzeniem wiele życiowych decyzji, przy których podejmowaniu nie muszę obawiać się o kwestię zatrudnienia. Również ludzie, których tu spotkałem są dużym plusem, dobra atmosfera wpływa na to, że z chęcią spędzamy wspólnie czas nie tylko w murach firmy, ale również poza nimi.

Grzegorz Domański - opinia

Grzegorz Domański

Manager Produktu

Osobiście bardzo ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi i dobra atmosfera i za to właśnie cenię pracę w RADEX. Wspaniali pracownicy, na których zawsze można liczyć i z którymi miło spędzać czas. Dużą wartością jest również Zarząd firmy, który ma indywidualne, ludzkie podejście do każdego pracownika i w przypadku problemów zawsze służy radą. To tylko część zalet, które przemawiają za pracą w naszej firmie.

Tomasz Raunmiagi - opinia

Tomasz Raunmiagi

Zastępca Dyrektora Produkcji Technicznej

Praca w RADEX sprawia mi satysfakcję, ponieważ mam możliwość ciągłego rozwoju. Zarząd firmy jest otwarty na nowe pomysły oraz aktywnie uczestniczy w ich wdrażaniu. Dużym plusem jest również atmosfera w firmie. Wszyscy pracownicy tworzą jedną rodzinę i świetnie ze sobą współpracują, co przekłada się na sukces RADEXu jako całości.

Rekrutacja w 7 krokach

 

Dołącz do nas

Załącz plik CV do wniosku

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij nam swoje CV jeśli wkrótce będziemy poszukiwali specjalistów o Twoich kwalifikacjach, na pewno weźmiemy je pod uwagę.

Informujemy, że Administratorem danych podanych w formularzu jest Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp.k. Dane są przetwarzane jedynie w celu nawiązaniu kontaktu, a w każdej chwili na Państwa prośbę mogą być usunięte. Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych można poznać w Naszej Polityce Prywatności


Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań