Radex
ISO 9001:2015

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA /Y KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Kamieniec k./Kołbaskowa, zachodniopomorskie

Serwisant praca Radex

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która odpowiadać będzie za księgowanie faktur kosztowych, raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur kosztowych, raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów,
  • bieżąca kontrola kont, analiza rozrachunków z klientami oraz uzgadnianie sald,
  • weryfikacja dokumentów zakupów z dokumentami gospodarki magazynowej,
  • przygotowywanie JPK_VAT,
  • terminowe i prawidłowe sporządzanie sprawozdań GUS,
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowości elektronicznej,
  • esparcie zespołu w pozostałych zadaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym),
  • znajomość pakietu Office , znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość prawa podatkowego oraz Ustawy o rachunkowości oraz umiejętność stosowania w/w przepisów w praktyce,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy, rzetelność i terminowość,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego oraz medycznego.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy, szkolenia zawodowe
  • Niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy

Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań