Radex
ISO 9001:2015

wróć do ofert

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej 

Miejsce pracy: Kamieniec k./Szczecina

Praca specjalista ds. technicznych

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Dokumentacji Technicznej, który będzie odpowiadał m.in. za poprawne aktualizowanie dokumentacji technicznej urządzeń oraz wykonywanie rysunków technicznych. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

 

Opis stanowiska:

 • aktualizowanie dokumentacji technicznej naszych urządzeń,
 • czytanie i wykonywanie rysunków technicznych,
 • pisanie instrukcji obsługi na podstawie istniejących szablonów,
 • tłumaczenie instrukcji obsługi z użyciem narzędzi ai,
 • wsparcie zespołu konstruktorów w prostych pracach projektowych.

 

Wymagania:

 • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku powiązanym z produkcją,
 • znajomość rysunku technicznego,
 • cierpliwość, precyzja i dbałość o szczegóły,
 • gotowość do nauki nowych umiejętności i samodzielnego dokształcania się w zakresie wskazanego oprogramowania i innych narzędzi,
 • dobra znajomość microsoft word oraz google docs,
 • język angielski: b1,
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • znajomość podstaw autocad, inventor lub fusion360,
 • znajomość podstaw programowania (dowolny język),
 • znajomość podstaw automatyki,
 • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

 

Zapewniamy:

 • pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia, dodatkowe korzyści,
 • ścieżkę rozwoju zawodowego - możliwy awans na konstruktora lub młodszego projektanta,
 • możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego i medycznego,
 • dojazd do pracy busem pracowniczym – dla osób chętnych.

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań