Radex
ISO 9001:2015

wróć do ofert

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Młodszy Konstruktor / Młodsza Konstruktorka

Miejsce pracy: Kamieniec k./Szczecina

Praca specjalista ds. technicznych

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Młodzego Konstruktora / Młodszej Konstruktorki, który/a będzie odpowiadał/a m.in. za wykonywanie dokumentacji technicznej urządzeń oraz wykonywanie rysunków technicznych. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

 

Opis stanowiska:

 • wykonywanie dokumentacji technicznej wytwarzanych w Firmie maszyn i urządzeń,
 • przygotowywanie dokumentacji laserowego cięcia detali,
 • wykonywanie modeli 3D nowych rozwiązań koncepcyjnych,
 • ścisła współpraca z produkcją techniczną w zakresie procesów wytwarzania urządzeń,
 • nadzór nad istniejącą dokumentacją,
 • weryfikacja aktualności i uzupełnianie braków w dokumentacji,
 • aktywne wsparcie zespołu konstruktorów w przygotowywaniu teczek produkcyjnych i montażowych,
 • przygotowywanie dokumentacji ofertowej dla działu handlowego oraz działu eksportu.  

 

Wymagania:

 • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku powiązanym z produkcją lub dokumentacją techniczną,
 • znajomość rysunku technicznego,
 • cierpliwość, precyzja i dbałość o szczegóły,
 • gotowość do nauki nowych umiejętności i samodzielnego dokształcania się w zakresie wskazanego oprogramowania i innych narzędzi,
 • język angielski: komunikatywny,
 • znajomość podstaw oprogramowania CAD (AutoCAD),
 • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań.

 

Zapewniamy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • ścieżkę rozwoju zawodowego - możliwy awans na Konstruktora,
 • miłą atmosferę pracy,
 • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego i medycznego.

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.


Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań