Radex
ISO 9001:2015

wróć do ofert

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Specjalist - y/ki ds. Automatyki Przemysłowej

Miejsce pracy: Kamieniec k./Szczecina

Praca specjalista ds. technicznych

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącemu utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Jako firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem gwarantujemy przyjazne i stabilne miejsce zatrudnienia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty / Specjalistki ds. Automatyki Przemysłowej, który/a będzie odpowiadał/a m.in. za programowanie sterowników PLC oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www lub adres mailowy.

 

Opis stanowiska:

 • programowanie sterowników PLC na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej i/lub ogólnych opisów pracy urządzeń,
 • aktualizowanie dokumentacji technicznej,
 • czytanie i wykonywanie schematów elektrycznych,
 • pisanie części instrukcji obsługi dotyczących automatyki urządzeń,
 • wsparcie zespołu konstruktorów w innych pracach projektowych.

 

Wymagania:

 • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku powiązanym z automatyką przemysłową,
 • projektowanie układów automatyki przemysłowej w oparciu o sterowniki PLC,
 • znajomość języków programowania: ST, LAD, FBD,
 • znajomość środowisk programistycznych SIEMENS, B&R lub innych,
 • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
 • znajomość podstaw oprogramowania CAD,
 • gotowość do nauki nowych umiejętności i samodzielnego dokształcania się w zakresie wskazanego oprogramowania i innych narzędzi.

 

Zapewniamy:

 • pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 • ścieżkę rozwoju zawodowego,
 • możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego i medycznego,
 • dojazd do pracy busem pracowniczym – dla osób chętnych.

 

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy kadry@radex.com.pl.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgoda Kandydata na przetwarzania danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez administratora danych - Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa  z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych w przypadku chęci uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych- Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających, w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Komandytowa z siedzibą w Kamieńcu 50, 72-001 Kołbaskowo w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.(zgodnie z ustawą z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku ( Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań