Radex
ISO 9001:2015

Radex to producent środków chemicznych służących utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Produkujemy środki chemiczne myjące, dezynfekujące, służące do odkamieniania, zamgławiania, antypieniacze, środki do mycia w systemach CIP i wiele innych preparatów odpowiadających oczekiwaniom różnych gałęzi przemysłu spożywczego. Szerokie spektrum działania tych produktów, a także możliwość ich stosowania do mycia powierzchni mających styczność z żywnością, pozwala na utrzymanie higieny zgodnie z obowiązującymi rygorystycznymi standardami. Jeśli nie odnalazłeś poszukiwanego preparatu skorzystaj z pomocy naszego asystenta na czacie.

 

Prekursory materiałów wybuchowych - informacja!

 

Logo Radex Polska

Posiadamy grono ekspertów zlokalizowanych w całej Polsce. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w zakresie utrzymania higieny w zakładach przemysłu spożywczego. które może pomóc Państwu w doborze odpowiednich środków chemicznych. Nasi fachowcy pomagają również zaplanować dozowanie oraz tworzą księgi mycia i dezynfekcji. Na bieżącą czuwają oni również nas poprawnością działania preparatów i w razie konieczności modyfikują ich dozowanie. 

 

Jeśli nie znalazłeś środka chemicznego dla siebie skontaktuj się z naszym Doradcą, posiadamy własne laboratoria i produkcję doświadczalną, a nasz dział R&D już wielokrotnie opracowywał indywidualne rozwiązania, więc z pewnością będziemy mogli pomóc również Państwu.

 

Mając na uwadze globalizacje i zmieniające się wymagania zakładów produkcyjnych dostosowaliśmy produkcję naszych wiodących środków do wymagań produkcji Halal i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający ten fakt.

Certyfikat HALAL - pobierz. 

 

Z Radex utrzymanie higieny w przemyśle spożywczym staje się prostsze!

 

KLIKNIJ I ZNAJDŹ SWOJEGO DORADCĘ

 


Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań