Radex
ISO 9001:2015

Myjki pojemników przemysł spożywczy

Jako Radex współpracujemy z czołowymi polskimi i europejskimi producentami myjek:

  • pojemników,
  • koszy,
  • palet,
  • wózków,
  • beczek,
  • narzędzi,


oraz innych elementów używanych w zakładach przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz w sektorze AGRO. Dzięki szerokiej współpracy jesteśmy w stanie zaproponować różne warianty urządzeń oraz dobrać model myjki do wymagań konkretnego zakładu. 

Nasza oferta zawiera zarówno urządzenia klasy standard jak i premium. Składają się na nią myjki działające w sposób w pełni zautomatyzowany, jak i wymagający obsługi personelu. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu to na naszych barkach spoczywa zebranie ofert producentów ich analiza oraz wybór najkorzystniejszej opcji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów mają Państwo gwarancję, że cały proces wyboru zostanie przeprowadzony starannie i z najwyższą dbałością o ostateczną satysfakcję klienta. Jednak gdyby nasza propozycja nie spotkała się z Państwa akceptacją, zawsze będziemy w stanie przedstawić alternatywne rozwiązania naszych pozostałych partnerów. 

Radex nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą urządzeń, nasza oferta zawiera również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru środków chemicznych, serwis techniczny zajmujący się montażem oraz konserwacją urządzeń jak również możliwość zapewnienia szkolenia oraz personelu zajmującego się obsługą myjek.


 

Przykłady myjek w naszej ofercie:

I wiele innych...

 


 

W ramach współpracy oferujemy:

Myjki Pojemników Sprzedaż

W naszej ofercie posiadamy urządzenia seryjne, spełniające oczekiwania większości zakładów przemysłu spożywczego. Jednak wychodząc naprzeciw niestandardowym oczekiwaniom niektórych firm, nasze portfolio nie zamyka się w sztywnych ramach i dzięki współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania dostosowane do specyficznych elementów wykorzystywanych na strefie produkcyjnej danego zakładu. Nasi eksperci po zapoznaniu się z niestandardowym pojemnikiem / wózkiem, itp., zaproponują dedykowaną myjkę specjalnie dla danego zakładu.

Również  standardowe rozwiązania naszych partnerów dzięki modułowej konstrukcji mogą być dopasowane do wymagań danego przedsiębiorstwa. Większość myjek można rozbudować o dowolny moduł zarówno w momencie zakupu jak i w późniejszym okresie. Posiadamy szereg rozwiązań zwiększających przepustowość, zapewniających dodatkową dezynfekcję, płukanie, lub zwiększanie ciśnienia w celu domywania „twardych“ zabrudzeń itd., aby poznać pełnię naszych możliwości umów się na kontakt z Doradcą ds. Higieny.

Myjki Pojemników Serwis

Każde urządzenie niezależnie od wybranego modelu i producenta objęte jest opieką serwisową świadczoną na terenie całego kraju. Nasi serwisanci rozlokowani są w różnych częściach Polski, dzięki czemu niemal natychmiast są w stanie dotrzeć do danego zakładu i uporać się z problemem, co pozwala znacznie skrócić ewentualne przestoje i zachować ciągłość produkcji. 

Myjki Pojemników Leasing

Przygotowaliśmy specjalną ofertę polegającą na dzierżawie myjki. W ramach współpracy nasi klienci wybierają urządzenie w danej konfiguracji, które my montujemy na terenie zakładu. Posiadamy wiele modeli rozliczeń w tym m.in. za umyty pojemnik, godzinowe, formie środków chemicznych itd. W ramach umowy jesteśmy w stanie zagwarantować środki chemiczne, outsourcing personelu do obsługi myjki oraz wiedzę i fachowe doradztwo poparte ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Taka forma współpracy to odciążenie kadry zarządzającej produkcją kwestią utrzymania czystości pojemników, palet, beczek itp., dzięki czemu mogą oni przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne aspekty prowadzenia biznesu.

Spotkaj się z naszym Doradcą ds. Higieny, aby poznać indywidualne rozwiązania dostosowane do Twojego zakładu.

Oferowane przez nas myjki w połączeniu ze środkami myjącymi Radex dają gwarancję czystych pojemników przy zachowaniu wysokiej wydajności. Korzystając z naszej oferty otrzymają Państwo nie tylko urządzenie, ale również profesjonalne doradztwo dedykowanego eksperta, który ustawi stężenia, opracuje procedury gwarantujące najwyższą skuteczność oraz doradzi w zakresie doboru optymalnych środków chemicznych. 

 

 

NIE CZEKAJ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ I POZNAJ OFERTĘ DLA TWOJEGO ZAKŁADU

506 695 089
info@radex.com.pl

 

 

Tak działamy:

 

 

Myjki pojemników kontakt

Kontakt zainteresowanej osoby w sprawie doboru myjki.

 

Myjki palet, koszy i wózków

Rozmowa z naszym przedstawicielem, który zbierze wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty.

 

Myjki komorowe

W razie dużego stopnia skomplikowania projektu, wizyta naszego przedstawiciela w Państwa zakładzie i omówienie na spotkaniu wszystkich szczegółów.

 

Myjki skrzyniopalet

Kontakt naszego przedstawiciela z naszymi firmami partnerskimi.

 

Automatyczne myjki pojemników

Analiza i dobór przez naszego przedstawiciela najkorzystniejszej oferty w aspekcie cena/funkcjonalność.

 

Myjki pojemników sprzedaż

Przedstawienie oferty klientowi.

 

Myjki pojemników chemia

W razie nawiązania współpracy przedstawimy również opcjalnalną ofertę w zakresie dostawy środków chemicznych oraz pomiarów stężeń.

 

Myjki pojemników obsługa

Szkolenie personelu z zakresu obsługi urządzenia.

 

Myjki pojemników stężenia

Systematyczna obsługa posprzedażowa.

 

 


Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań