Radex
ISO 9001:2015

ŚLUZA HIGIENICZNA / SANITARNA jest pomieszczeniem, przez które przechodzą pracownicy za każdym razem, gdy wchodzą na obszar produkcyjny lub go opuszczają. Jej podstawowym zadaniem jest ułatwienie, ale i wymuszenie na pracownikach wykonania niezbędnych czynności higienicznych, takich jak:

 

  • mycie i dezynfekcja rąk,
  • mycie i dezynfekcja obuwia,
  • mycie fartuchów roboczych,
  • suszenie fartuchów i obuwia roboczego.


Właściwie zaprojektowana śluza higieniczna gwarantuje odpowiednią przepustowość (osób na minutę) dostosowaną do liczby pracowników. Wszystkie elementy znajdują się w odpowiednich odległościach od siebie, a barierki oraz sterowane automatycznie bramki kierują użytkowników do kolejnych stanowisk.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze urządzania? Pobierz nasz poradnik z odpowiedziami na najczęściej zadawana pytania. 

 

Poradnik śluzy higieniczne

Marka, której warto zaufać

Marka RADEX jest gwarancją wysokiej jakości produktów. Elementy śluzy zbudowane są z materiałów odpornych na korozję oraz (tam, gdzie jest to wymagane) agresywne środki chemiczne. Podzespoły maszyn dobrane są pod kątem wydajności i trwałości. Stosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają łatwą obsługę i zabezpieczają maszyny przed uszkodzeniem w wyniku nieumiejętnej lub niechlujnej obsługi. Wszystkie urządzenia mają 12 miesięczną gwarancję, a wykwalifikowane zespoły serwisowe RADEX są dostępne na terenie całego kraju.

Elastyczne rozwiązania

Projektujemy i produkujemy śluzy higieniczne wraz z pełnym wyposażeniem. Jesteśmy w stanie dopasować je do najbardziej specyficznych warunków i potrzeb zakładów mięsnych. W zależności od specyfiki i rozmiaru zakładu mogą zawierać m.in.: umywalki, myjki obuwia, stacje bezdotykowej dezynfekcji rąk, stacje dezynfekcji obuwia, suszarki rąk, suszarki obuwia z dezynfekcją ozonową oraz myjki i suszarki fartuchów. Nasz doświadczony zespół konstruktorów potrafi funkcjonalnie umiejscowić niezbędne wyposażenie nawet w wąskim korytarzu. Po wstępnym zapytaniu ofertowym nasz regionalny doradca dokonuje audytu, a na podstawie przekazanych informacji i planów zakładu przygotowujemy projekt śluzy. Zarówno audyt jak i projekt aranżacji są bezpłatne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie nasze urządzenia posiadają możliwość integracji z zakładowym systemem PPOŻ oraz z systemami termowizyjnymi. Dodatkowo, można je połączyć z drzwiami automatycznymi, kołowrotami, systemami alarmowymi i innymi urządzeniami ograniczającymi przepływ pracowników. 

Doświadczenie, które zobowiązuje

Nasza firma od 30 lat pomaga zakładom mięsnym w utrzymywaniu czystości. Nasza najszersza na rynku oferta w tej dziedzinie wymaga współpracy wielu wysoce wykwalifikowanych specjalistów. W RADEXIE pracują chemicy, konstruktorzy sprzętu technicznego, specjaliści ds. higieny, autorzy planów HACCP i przede wszystkim – doradcy ds. higieny, którzy od 30 lat zbierają doświadczenie obsługując przeszło 2000 naszych klientów na całym świecie. Tak bogaty zasób wiedzy gwarantuje, że zamówione u nas śluzy higieniczne będą skutecznie chronić obszary produkcyjne przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi, a także zapewnią długoletnią i bezawaryjną pracę.

 

 

KLIKNIJ I ZNAJDŹ SWOJEGO DORADCĘ


Powróć na górę Podziel się Prekursory Mat. Wybuchowych Nasza lokalizacja FAQ Obrót Opakowań