Radex


ISO 9001:2015
Czujnik temperatury Pomiar temperatury przed wejściem
  • Zintegrowany czujnik temperatury
  • Zintegrowany czujnik temperatury

Zintegrowany czujnik temperatury

Czujnik pomiaru temperatury przed wejściem na strefę.

Zintegrowany czujnik temperatury, to opcjonalne rozwiązanie montowane na wszystkie modele śluz sanitarnych oraz punkty dostępu produkcji Radex umożliwiające pomiar temperatury pracowników podczas przechodzenia przez śluzę sanitarną. 

Rozwiązanie to skutecznie uniemożliwia przejście na strefę pracowników z podwyższoną temperaturą, a co za tym idzie może powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa wśród pozostałych pracowników. 

Urządzenie mierzy temperaturę w błyskawiczny sposób przy jednoczesnej wysokiej dokładności, dzięki czemu nie powoduje znacznych opóźnień przy korzystaniu ze śluzy. 

Czujnik temperatury działa w sposób bezdotykowy, wystarczy zbliżyć twarz na ok. 30 cm, a sam pomiar dokona się automatycznie. 

info

Jego zasada działania opiera się na blokadzie dalszych procesów. W przypadku prawidłowej temperatury dalsze procesy śluzy zostają odblokowane i możliwe jest wejście na strefę. 

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, wszystkie procesy oraz kołowrót pozostają zablokowane, uniemożliwiając przejście takiemu pracownikowi. 

Jest to idealne rozwiązanie nie tylko ze względu na obecną pandemię COVID-19, ale również ze względu na inne wirusy oraz choroby, które mogą być przenoszone z człowieka, na człowieka, a których podstawowym objawem jest podwyższona temperatura. 

 

Film prezentujący zasadę działania:

 

 

Interfejs bezdotykowy
Czas pomiaru ok 5 s.
Dokładność 0,30C
Dystans pomiaru ok 30 cm
Sygnalizacja pomiaru kolor zielony - OK / czerwony - blokada
Zasilanie zintegrowane ze śluzą
Obudowa dodatkowa obudowa ze stali nierdzewnej Radex + osłona na czas mycia

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.