Radex


ISO 9001:2015
środek chemiczny tesal
  • TESAL

TESAL

Płyn myjąco-dezynfekujący o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, zawierający aktywny chlor. Dopuszczony do mycia powierzchni kontaktujących się z żywnością, w tym aluminiowych i ocynkowanych.

  

aASDaA   sd   s

Zastosowanie:

TESAL
jest produktem biobójczym. Substancją czynną jest Podchloryn sodu/Chloran (I) sodu [zaw. 5,8-9,4g/100g produktu (2,7- 4,4g/100g aktywnego chloru)]. Badania skuteczności mikrobiologicznej, przeprowadzone zgodnie z normą PN-EN 13697 wykazały, że już 3% roztwór płynu w wodzie wykazuje działanie bakteriobójcze- stężenie 3%, czas kontaktu 5 minut i grzybobójcze- stężenie 3%, czas kontaktu 15 minut. TESAL jest płynnym, alkalicznym myjąco - dezynfekującym środkiem chemicznym przeznaczonym do nakładania na powierzchnie w postaci piany jak i do stosowania metodą ręczną.

TESAL przeznaczony jest do:

  • codziennego mycia i dezynfekcji maszyn i urządzeń, pojemników itp. w przemyśle spożywczym
  • mycia i dezynfekcji ścian, posadzek, glazury
  • mycia i dezynfekcji powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, glazury, stali nierdzewnej, aluminiowych i ocynkowanych.Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i infor­macje dotyczące produktu.

 

Preparat posiada certyfikat Halal.

 

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.