Radex


ISO 9001:2015
Nadtlenek wodoru 35% - peroksol
  • Peroksol - nadtlenek wodoru

Peroksol - nadtlenek wodoru

Płyn do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością i dezynfekcji wody płuczącej w zakładach przetwórstwa spożywczego.

  

aASDa

 A   sd   s

PEROKSOL jest mieszaniną dezynfekującą. Dezynfekcja następuje poprzez utlenianie nadtlenkiem wodoru. Zawartość nadtlenku wodoru, jako substancji czynnej wynosi 350g/kg Peroksolu. Łatwo ulega biodegradacji i nie ulega bioakumulacji. Nie pieni się i może być używany zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Wykazuje właściwości bakteriobójcze w stosunku do Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Salmonella typhimurium, oraz właściwości grzybobójcze, w tym w stosunku do Candida albicans i Aspergillus niger. 
Środek chemiczny PEROKSOL spełnia wymogi norm PN-EN 1276, PN-EN 13697, PN-EN 1650 i może być stosowany do dezynfekcji obiegowej, natryskowej, zanurzeniowej powierzchni kontaktujących się z żywnością w przemyśle spożywczym, w tym do zbiorników, rurociągów, pojemników, urządzeń i narzędzi. 

Peroksol spełnia wymogi norm PN-EN 1040 i PN-EN 1275 może być stosowany do dezynfekcji wody płuczącej produkty w przemyśle mięsnym, drobiarskim i warzywnym. PEROKSOL może być również używany, jako składnik wzmacniający własności myjące roztworów myjących na bazie ługu sodowego.

 

Kontakt w sprawach Peroksolu:
info@radex.com.pl
506 695 089

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i infor­ macje dotyczące produktu.

Preparat posiada certyfikat Halal.

 

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta