Radex


ISO 9001:2015
Piankowy preparat do dezynfekcji na bazie kwasu nadoctowego
  • MIDA CHRIOX F2

MIDA CHRIOX F2

Alkaliczny płyn myjąco-dezynfekujący zawierający aktywny chlor, dla zakładów przemysłu spożywczego.

  

aASDa

 

A   sd   s

Opis:

MIDA CHRIOX F2 jest preparatem do dezynfekcji w postaci piany na bazie kwasu nadoctowego o wysokiej skuteczności, przeznaczonym do stosowania w przemyśle mleczarskim, produkcji napojów i przetwórstwa żywności. Jest skuteczny przeciwko wszystkim typom mikroorganizmów, w tym bakteriom, drożdżom i pleśniom. MIDA CHRIOX F2 jest lekko pieniącym się preparatem przeznaczonym do odkażania powierzchni materiałów często używanych w przemyśle spożywczym. Preparat jest silnym utleniaczem wspomagającym rozkład i rozpuszczanie białek, dlatego jest stosowany do usuwania zanieczyszczeń.

 

Zastosowanie:

Produkt MIDA CHRIOX F2 stosuje się w postaci piany/rozpylacza w stężeniu objętościowym (v/v) od 0,5 do 3,0% w temperaturze 5–40°C, w zależności od stopnia zanieczyszczenia mikroorganizmami. Po czasie styczności z powierzchnią trwającym od 15 do 20 min dokładnie spłukać i dopilnować usunięcia wszystkich pozostałości produktu i cząstek zabrudzeń. Nie używać w postaci nierozcieńczonej.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.