Radex


ISO 9001:2015
środek dezynfekujący teson n
  • TESOL N

TESOL N

Preparat myjąco-dezynfekujący, przeznaczony do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz w sektorze użyteczności publicznej.

  

aASDa

 

A   sd   s

Zastosowanie:

Preparat myjąco-dezynfekujący, przeznaczony do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego (do mycia i dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością) oraz w sektorze użyteczności publicznej (do mycia i dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie podchlorynu sodu: podłóg, posadzek, ścian, drzwi, blatów, klamek, uchwytów, sanitariatów, powierzchni typu: chodniki, przejścia dla pieszych, płyty na dworcach autobusowych oraz platformy kolejowe, wiaty czy przystanki). Do zastosowania w: budynkach inwentarskich, środkach transportu zwierząt, narzędziach używanych w hodowli zwierząt i weterynarii. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze (również wobec: koronawirusa SARS-CoV-2, ASF).

Preparat w postaci płynu do mycia i dezynfekcji powierzchni, mających i niemających kontaktu się z żywnością. Do stosowania m.in. w zakładach przemysłu spożywczego, w sektorze użyteczności publicznej. Po użyciu preparatu, powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą pitną. Wykazuje właściwości:

  • bakteriobójcze - stężenie 0,2%: czas kontaktu 2 minuty, dla temperatury 50°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej); stężenie 0,8%: czas kontaktu 30 sekund, temperatura 50°C(sektor spożywczy i użyteczności publicznej) ; stężenie 2,0%: czas kontaktu 5 minut, temperatura 20°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej), stężenie 1,0%: czas kontaktu 30 minut, temperatura 10°C (obszar weterynarii).
  • grzybobójcze stężenie 0,2%: czas kontaktu 2 minuty, dla temperatury 50°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej); stężenie 0,8%: czas kontaktu 90 sekund, temperatura 50°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej); stężenie 2,0%: czas kontaktu 15 minut, temperatura 20°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej), stężenie 1,0%: czas kontaktu 30 minut, temperatura 10°C (obszar weterynarii).
  • wirusobójcze (również wobec: SARS-CoV-2): stężenie 1% czas kontaktu 30 min. temperatura 20°C (sektor spożywczy i użyteczności publicznej)

 

Sposób uzycia:

SYSTEM CIP, AUTOMATYCZNE MYJKI TUNELOWE: Przygotować do dezynfekcji roztwór roboczy TESOLU N o stężeniu 0,2% - 2%, zależnie od: rodzaju i obszaru dezynfekcji, temperatury i czasu kontaktu (patrz powyżej) rozpuszczając 0,2 - 2kg TESOLU N w 100 kg (litrach) wody przeznaczonej do spożycia. Przygotować do mycia i dezynfekcji roztwór roboczy TESOLU N o stężeniu 0,75% - 2%, zależnie od: stopnia zanieczyszczenia i rodzaju mytej powierzchni. Rozpuścić od 0,75 kg do 2 kg TESOLU N w 100 litrach wody przeznaczonej do spożycia. Roztwór roboczy przygotować bezpośrednio przed użyciem. Temperatura roztworu roboczego powinna być dostosowana do rodzaju przeprowadzanej dezynfekcji i jego stężenia. Umożliwić odpowiedni czas kontaktu z mytą powierzchnią – dostosowany do wybranego stężenia roztworu roboczego, temperatury oraz rodzaju i obszaru dezynfekcji. Po myciu wszystkie powierzchnie, a w szczególności powierzchnie mające kontakt z żywnością dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

 

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i infor­macje dotyczące produktu.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.