Radex


ISO 9001:2015
Stacja dezynfekcji rąk
  • Stacja Dezynfekcji Rąk SDR 02

Stacja Dezynfekcji Rąk SDR 02

Stacja dezynfekcji dłoni.

Stacja dezynfekcji rąk SDR 02 jest jednym z elementów śluzy sanitarnej w zakładach przemysłu spożywczego. Służy do automatycznego bezdotykowego nanoszenia środka dezynfekującego na ręce pracowników udających się do obszarów produkcyjnych. Połączona jest elektrycznie z bramką wejścia i czujnikiem fotoelektrycznym przejścia. Urządzenie instaluje się na ścianie w ciągu komunikacyjnym pomiędzy pomieszczeniami socjalnymi zakładu (szatnie pracownicze, stołówki), bezpośrednio przed wejściem do obszarów produkcyjnych (korytarze prowadzące do pomieszczeń produkcyjnych). Ponieważ stanowi ona element połączony elektrycznie i funkcjonalnie z innymi urządzeniami śluzy sanitarnej (bramka wejścia, czujnik fotoelektryczny przejścia, system barierek), ważne jest zachowanie odpowiednich odległości pomiędzy poszczególnymi sprzętami. Urządzenie wymaga zasilania elektrycznego 230 V / 50 Hz prądu zmiennego. Inne media nie są wymagane.

 

Parametry techniczne
Masa bez płynu: 12 kg
Napiecie zasilania:  230 V / 50 Hz
Moc:  20 W
Objetosc jednej porcji płynu:  ok 1 cm3
Cykl podawania:  co ok. 1,5 s
Temperatura otoczenia: 4-30°C
Klasa bezpieczenstwa:  IP 44
Wymiary (wys. x szer. x gł.):  510 x 330 x 220 mm

 

Masa bez płynu:Napiecie zasilania: Zabezp. elektryczne – bezpiecznik aparaturowy: Moc: Objetosc jednej porcji płynu: Cykl podawania: Temperatura otoczenia: Klasa bezpieczenstwa: Wymiary (wys. x szer. x gł.): 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.