Radex


ISO 9001:2015
dezynfekcja poprzez zamgławianie
  • <b>Peroksol FUMI</b><br><b>Dezynfekcja poprzez zamgławianie</b>

Peroksol FUMI
Dezynfekcja poprzez zamgławianie

Płyn przeznaczony do dezynfekcji wstępnie oczyszczonych powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych przy użyciu zamgławiaczy.

 

  

 

  

środek kwasnyśrodek dezynfekującyśrodek niepieniacy

 

 

WHO 1 karta charakterystykiwho 1 pozwoleniewho 1 ulotka informacyjna

 

 

 

PEROKSOL FUMI jest płynem na bazie nadtlenku wodoru [ CAS 7722-84-1; WE: 231-765-0], który wykazuje działanie wirusobójcze (również wobec koronawirusów takich jak SARS-Cov-2), bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji wstępnie oczyszczonych powierzchni niemających, jak i mających kontakt z żywnością. Do stosowania metodą fumigacji w przestrzeniach zamkniętych z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń do zamgławiania.

Zastosowanie:

  • dezynfekcja powierzchni w pomieszczeniach produkcyjnych w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz zakładach przemysłowych
  • dezynfekcja powierzchni w pomieszczeniach biurowych i socjalnych
  • dezynfekcja powierzchni elementów będących wyposażeniem pojazdów komunikacji zbiorowej
  • dezynfekcja powierzchni znajdujących się w pomieszczeniach w obszarze służby zdrowia
  • dezynfekcja powierzchni w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, galerie, biura

 

Sposób użycia:

Przed użyciem zamknąć okna, drzwi w pomieszczeniu, wyłączyć wentylację i systemy klimatyzacji. Stosować zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia do zamgławiania. Do zasobnika urządzenia wprowadzić roztwór roboczy preparatu PEROKSOL FUMI o stężeniu 6% substancji aktywnej (aby sporządzić 10[kg] 6% r-ru należy użyć 1,7 [kg] PEROKSOLU FUMI na 8,3 [kg] wody przeznaczonej do spożycia). Zalecana dawka to 6-10[ml/m3] pomieszczenia. Dostosować czas prowadzenia dezynfekcji do parametrów działania urządzenia, uwzględniając zalecaną dawkę preparatu (przykład: dla pomieszczenia o kubaturze 50[m3] i nastawie przepływu zamgławiacza 15[ml/min] prowadzić dezynfekcję przez 20-35 min) . Po zakończeniu dezynfekcji pozostawić zamknięte pomieszczenie przez 15 min. Produkt nie wymaga spłukiwania.

 

Uwaga!:

Ze względu na właściwości utleniające produkt sprzedawany jest w niebieskich opakowaniach,

 


Prosimy o kontakt na
info@radex.com.pl lub na
+48 506 695 089

 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.