Radex


ISO 9001:2015
MIDA MEMCAR 515 do membran
  • Mida Memcar 515 <br> UF/MF

Mida Memcar 515
UF/MF

Alkaliczny, chlorowany detergent do odkażania membran.

  

aa

 

 

A   s   piana

Opis:

MIDA MEMCARE 515 to chlorowany alkaliczny detergent z kontrolowaną pianą, przeznaczony do odkażania wszystkich membran UF i MF, trwałych i odpornych na działanie chloru. Produkt stworzony został z myślą o czyszczenia membran UF i MF w przemyśle mleczarskim i napojowym ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu winiarskiego. Preparat ten został przetestowany i zatwierdzony do użytku z każdym typem membran UF i MF.

Główna charakterystyka:

  • Formuła o średniej zasadowości, która sprawia, że jest skuteczny w usuwaniu pozostałości organicznych i nieorganicznych.
  • Szczególnie skuteczny w usuwaniu zabrudzeń białkowych.

  

Instrukcja stosowania:

MIDA MEMCARE 515 może być stosowany na membranach odpornych na chlor w stężeniu od 1% do 2% przez 30-40 minut. Optymalną temperaturę pracy należy określić na podstawie wartości tolerowanych przez membrany. Preparat należy dokładnie wypłukać po użyciu, aby usunąć wszelkie możliwe pozostałości ze wszystkich powierzchni mających kontakt z żywnością i napojami.

 

Zgodność materiału:

W normalnych warunkach użytkowania MIDA MEMCARE 515 nie powoduje korozji powierzchni i materiałów, z którymi się styka, z wyjątkiem stopów lekkich i aluminium.

W przypadku wątpliwości zalecamy testy na poszczególnych typach materiałów przed jakimkolwiek dłuższym użytkowaniem.

 

Parametry:

  Wygląd Przezroczysty płyn bladożółty  
  Zapach   Charakterystyczny dla produktu  
  pH (1% w H20) 12,5 ± 0,5  
  Gęstość (w 20°C) 1,230 ± 0,05 g/ml  
  Zawartość fosforu 28 g/Kg  

 

 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.