Radex


ISO 9001:2015
środek do czyszczenia systemów filtracyjnych
  • Mida Memcare 519 <br> UF/NF/MF/RO/ROP

Mida Memcare 519
UF/NF/MF/RO/ROP

Produkt enzymatyczny z lipazą do systemów ultrafiltracji.

  

aa

 

 

A   s

Opis:

MEMCARE 519 to płynny dodatek zawierający mieszaninę różnych enzymów, który jest stosowany w połączeniu z innymi alkalicznymi produktami MEMCARE, gdy wydajność instalacji zostaje ograniczona przez obecność nadmiernego osadu pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Jest szczególnie skuteczny w odblokowywaniu porów membran przy czyszczeniu instalacji, w których wydajność produkcyjna jest zagrożona poprzez nadmierne odkładanie tłuszczu.

MIDA MEMCARE 519 zwiększa przepuszczalność, przywracając pełną zdolność produkcyjną. Znaczne oszczędności produktu można osiągnąć dzięki zastosowaniu automatycznych systemów dozowania.

W mleczarniach MIDA MEMCARE 519 w połączeniu z produktem alkalicznym jest szczególnie skuteczny w usuwaniu tłuszczu z błon. W innych sektorach preparat jest wysoce skuteczny w usuwaniu organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń z nieodpornych na chlor membran, w połączeniu z produktem alkalicznym.

Główna charakterystyka:

  • Produkt na bazie enzymatycznej do stosowania w połączeniu z innymi produktami MEMCARE.
  • Odblokowuje pory błon poprzez usuwanie tłuszczu.

 

Instrukcja stosowania:

MIDA MEMCARE 519 stosuje się w stężeniu od 0,1% e 0,5% (w / w) w temperaturze 40°C - 60°C z różnymi czasami kontaktu w zależności zastosowania, rodzaju membrany i poziomu zanieczyszczeń do usunięcia z membran.

Środek należy dokładnie wypłukać po użyciu, aby usunąć wszelkie możliwe pozostałości ze wszystkich powierzchni mających kontakt z żywnością i napojami.

 

Zgodność materiału:

W normalnych warunkach pracy MIDA MEMCARE 519 nie wykazuje działania korozyjnego na powierzchniach i materiałach, z którymi się styka i które zwykle występują w przemyśle spożywczym i napojów.

 

Parametry:

  Wygląd   Żółta ciecz o różnej intensywności 
  Zapach Charakterystyczny dla produktu  
  pH (1% w 20°C) 6.5 ± 0.5 
  Gęstość (w 20°C) 1,000 ± 0,050 g/ml 
  Zawartość fosforu brak 


 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.