Radex


ISO 9001:2015
MIDA MEMCARE 520 do membran
  • Mida Memcare 520 <br> UF/NF/MF/RO/ROP

Mida Memcare 520
UF/NF/MF/RO/ROP

Produkt enzymatyczny na bazie proteazy do wszystkich rodzajów membran filtracyjnych.

  

aa

 

 

A   s

Opis:

MIDA MEMCARE 520 jest płynnym dodatkiem na bazie enzymów, stosowanym w połączeniu z innymi produktami MEMCARE w zależności od rodzaju membrany i rodzaju zabrudzeń, które należy usunąć. Jest zwykle stosowany w połączeniu z alkalicznymi produktami MIDA MEMCARE do zastosowań w przemyśle mleczarskim i farmaceutycznym.
W innych sektorach jest wysoce skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych membran nie odpornych na chlor, w połączeniu z produktem alkalicznym.


Główna charakterystyka:

  • stosowany w połączeniu z alkalicznym produktem MEMCARE, zapewnia skuteczne czyszczenie, wzrost wydajności i jakości produktu końcowego,
  • ze względu na dużą elastyczność zastosowania, można go stosować w połączeniu z szeroką gamą innych produktów alkalicznych w celu zwiększenia jego wydajności poprzez optymalizację przepuszczalności membran.

 

Instrukcja stosowania:

MIDA MEMCARE 520 jest stosowany w stężeniu między 0,3 a 0,5% (m/m) w temperaturze 30°C - 50°C w różnych czasach kontaktu w zależności od rodzaju aplikacji, rodzaju membrany i poziomu zabrudzenia do usunięcia.
MIDA MEMCARE 520 należy stosować w połączeniu z innymi produktami MIDA MEMCARE.
Temperatura i pH stosowania MIDA MEMCARE 520 należy również ustalić na podstawie wartości tolerowanych przez membrany.
MIDA MEMCARE 520 należy dokładnie spłukać po użyciu, aby usunąć ewentualne pozostałości ze wszystkich powierzchni mających kontakt z żywnością i napojami.

 

Zgodność materiału:

Nieszkodliwy dla stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych PE, PP, PS, PVC. Koroduje z aluminium, żelazem ocynkowanym, oraz miedzią i jej stopami.

 

Parametry:

  Główne składniki   Mieszanina enzymów, stabilizator 
  Wygląd Słomkowa ciecz 
  Zapach Charakterystyczny dla produktu 
  pH (1% w 20°C) 6,5 ± 0,5 
  Gęstość 1,000 ± 0,050 g/cm3 (20°C) 
  Rozpuszczalność   Mieszalny z wodą we wszystkich proporcjach  


 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.