Radex


ISO 9001:2015
MIDA MEMCARE 540 do membran
  • Mida Memcare 521 <br> UF/NF/MF/RO/ROP

Mida Memcare 521
UF/NF/MF/RO/ROP

Dodatek do czyszczenia membran.

  

aa

 

 

A   s   lp

Opis:

MIDA MEMCARE 521 to lekko alkaliczny płynny, niskopieniący dodatek kompatybilny z twardą wodą, stosowany w połączeniu z innymi produktami MEMCARE do czyszczenia membran w instalacji odwróconej osmozy z octanu celulozy.

MIDA MEMCARE 521 jest zazwyczaj stosowany w mleczarniach i przemyśle farmaceutycznym, ale z powodzeniem znajdzie również zastosowanie w innych sektorach spożywczych.


Główna charakterystyka:

  • stosowany w połączeniu z alkalicznym produktem MEMCARE zapewnia skuteczne czyszczenie, wzrost wydajności i jakości produktu końcowego,
  • dzięki dużej elastyczności stosowania może być również używany w połączeniu z szeroką gamą innych produktów alkalicznych w celu zwiększenia jego wydajności poprzez optymalizację przepuszczalności membran.

 

Instrukcja stosowania:

MEMCARE 521 jest stosowany w stężeniu od 1% do 2% (w / w) w temperaturze 30°C - 50°C przez 45 - 90 minut w zależności od rodzaju aplikacji, rodzaju membrany i poziomu jej zabrudzenia.

Temperaturę i pH stosowania MIDA MEMCARE 521 należy również określić na podstawie wartości tolerowanych przez membrany. Preparat należy dokładnie wypłukać po użyciu, aby usunąć wszelkie możliwe pozostałości ze wszystkich powierzchni mających kontakt z żywnością i napojami.

 

Zgodność materiału:

Nieszkodliwy dla stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych PE, PP, PS, PVC Powoduje korozję aluminium, ocynkowanego żelaza, miedzi i jej stopów

 

Parametry:

  Wygląd Płyn o barwie słomkowej  
  Zapach   Charakterystyczny dla produktu  
  pH (1% w 20°C) 8.5 ± 0.5  
  Gęstość (w 20°C) 1,180 ± 0,050 g/ml  
  Zawartość fosforu   brak  


 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.