Radex


ISO 9001:2015
Mida memcare buffer do membran
  • Mida Memcare Buffer <br> RO/UF

Mida Memcare Buffer
RO/UF

Dodatek alkaliczny z buforowaniem, szczególnie do czyszczenia instalacji RO/UF na bazie enzymów.

  

aa

 

 

A   s

Opis:

MIDA MEMCARE BUFFER został opracowany w celu zapewnienia prawidłowych alkalicznych warunków pH dla optymalnego działania detergentów na bazie enzymów, łatwo kontroluje pH, zapewniając jednocześnie rezerwę alkaliczną lub bufor, aby utrzymać pH w optymalnym zakresie tak długo, jak to możliwe, podczas enzymatycznego czyszczenia (podczas którego pH często spada). Jest wolny od sekwestrantów i środków powierzchniowo czynnych.

 

Instrukcja stosowania:

Optymalne pH dla czyszczenia opartego na enzymach Christeyns wynosi 9,0 - 10,0. Standardową praktyką jest przygotowanie roztworu najpierw dla temperatury (45 - 50°C), a następnie dla pH, dodając około 0,1% (v/v) MIDA MEMCARE BUFFER i sprawdzając pH za pomocą miernika. (Należy upewnić się, że roztwór jest mieszany i stabilny przez kilka minut przed dodaniem aktywowanego enzymem produktu MIDA MEMCARE).

Monitoruj pH podczas czyszczenia i dodawaj MIDA MEMCARE BUFFER POWOLI w miarę potrzeby, aby utrzymać pH roztworu enzymu w optymalnym zakresie. Uwaga: 0,1% obj./obj. MIDA MEMCARE BUFFER stanowi jedynie wskazówkę: rzeczywisty poziom należy ustalić praktycznie, ponieważ pH będzie zależeć od obecności resztkowego zabrudzenia i jakości wody używanej w procesie.

 

Zgodność materiału:

MIDA MEMCARE BUFFER nadaje się do stosowania na stalach miękkich i nierdzewnych, czystej miedzi i większości tworzyw sztucznych. Należy unikać kontaktu ze stalą ocynkowaną i chromowaną, a także z miękkimi metalami, takimi jak aluminium i stopy miedzi.

 

Parametry:

  Główne składniki     Zawiera mieszankę alkaliów potasowych  
  Wygląd Klarowny niepieniący się płyn  
  Kolor Bezbarwny  
  Zapach Charakterystyczny dla produktu  
  pH (1% w 20°C) 11,8 ± 0,5  
  Gęstość 1,13 ± 0,05 g/cm3 (20°C)  
  Rozpuszczalność   Mieszalny z wodą we wszystkich proporcjach  

 

 

 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.