Radex


ISO 9001:2015
Pompa RADEX CPR MQ Pompa radex cpr mq Pompa CPR mq radex
  • Pompa CPR MQ
  • Pompa CPR MQ
  • Pompa CPR MQ

Pompa CPR MQ

Profesjonalny zestaw służący do przygotowania środka chemicznego pod odpowiednim ciśnieniem wynoszącym maksymalnie 5 bar.

MQ jest kompletną jednostką składającą się z pompy, silnika, zbiornika membranowego, czujnika ciśnienia i przepływu. Sterownika oraz zaworu zwrotnego Sterownik uruchamia automatycznie pompę w momencie rozpoczęcia i wyłącza po zakończeniu rozbioru wody. Dodatkowo sterownik zabezpiecza pompę w przypadku zakłóceń.

 

 

 


Dodatkowo:

  • reduktor ograniczający ciśnienie do 5 bar w celu zabezpieczenia dozownika,
  • dozownik MiniDOS.

 

W skład zestawu wchodzi:

 

  • pompa podnosząca ciśnienie (pompa może pobierać wodę ze zbiornika), reduktor ciśnienia, dozownik nastawny lanca ssąca, by-pass. Stężenie ustawiane jest na dozowniku, który posiada możliwość regulacji (regulacja zależna od modelu dozownika)

 

  • urządzenie dozujące MiniDOS, jako źródło zasilania wykorzystuje przepływ cieczy. Pod jej wpływem zasysa środek chemiczny i dozuje zaprogramowaną wcześniej dawkę. Dawka dozowanego środka dostosowuje się do przepływu wody, tak aby zawsze zachować nastawione stężenie roztworu. Produkt dozowany jest do wewnętrznej komory mieszania, gdzie następuje przygotowanie roztworu. Wewnętrzna, oddzielna komora zabezpiecza tłok przed kontaktem ze środkami chemicznymi co znacznie przedłuża żywotność urządzenia oraz gwarantuje uzyskanie jednorodnego roztworu, bez kontaktu personelu z drażniącymi środkami chemicznymi. MiniDOS posiada opatentowany kompozytowy korpus znacznie trwalszy od PVDF umożliwiający mieszanie agresywnych środków chemicznych. Wyposażony jest w przełącznik on/off, który pozwala zatrzymać dozowanie bez konieczności zatrzymywania obiegu (urządzenie sprzedawane jest równie osobno). CPR MQ jest urządzeniem kompatybilnym z Modułem Mycia Komór Wędzarniczych MMKW i doskonale sprawdza się jako element dostarczający roztwór myjący do systemu w nie wyposażonego.

 

Parametr: Wartość:
Ciśnienie sieciowe max 5 bar
Temperatura cieczy max 380C
  Maksymalna wysokość zasysania środka chemicznego   3,6 m
Zakres stężeń 0,4 - 20%
Wydajność   2,7 - 1,5 m3/h  
Zasilanie 1x230 VAC
Moc 600 W

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.