Radex


ISO 9001:2015
Śluza higieniczna radex shr wb sanitarna Śluza higieniczna radex shr wb sanitarna Śluza higieniczna radex shr wb sanitarna Śluza higieniczna radex shr wb sanitarna
  • Śluza Sanitarna SHR WB
  • Śluza Sanitarna SHR WB
  • Śluza Sanitarna SHR WB
  • Śluza Sanitarna SHR WB

Śluza Sanitarna SHR WB

Dwukierunkowa śluza higieniczna. Z umywalką, dezynfekcją i suszarką rąk oraz szczotkami do czyszczenia spodów obuwia na wejściu oraz modułem czyszczenia spodów obuwia na wyjściu.

Dwukierunkowa śluza sanitarna SHR WB to idealne rozwiązanie dla wąskich pomieszczeń gdzie zastosowanie osobnych elementów dla trasy wejścia i wyjścia ze strefy produkcyjnej może być problematyczne. Śluza na wejściu składa się z umywalki, aplikatora mydła, suszarki Dyson AirBlade dB oraz modułu dezynfekcji rak. Dodatkowo na wejściu znajdują się obrotowe szczotki do czyszczenia spodów obuwia. Na wyjściu zastosowano obrotowe szczotki myjące spody obuwia. Szczotki na wejściu załączane są po wykonaniu dezynfekcji rąk, a podczas przejścia, na ich powierzchnie automatycznie aplikowany jest środek myjąco-dezynfekujący. Szczotki na wyjściu aktywowane są poprzez fotokomórkę, po czym również następuje aplikacja środka myjąco-dezynfekującego na ich powierzchnię. Śluza zaprojektowana została w sposób wymuszający wykonanie wszystkich procesów zarówno podczas wejścia jak i wyjścia ze stref produkcyjnej. Dopiero po ich wykonaniu następuje zwolnienie blokady kołowrotu. Pojemniki na środki myjąco-dezynfekujące oraz mydło znajdują się wewnątrz szafki, a śluza wyposażona jest w czujniki sygnalizujące ich niski poziom. Pojemnik na środek do mycia i dezynfekcji obuwia znajduje się w koszu zamontowanym przy śluzie. Na wypadek sytuacji kryzysowych śluza sanitarna wyposażona została w wyłącznik awaryjny, którego użycie powoduje zatrzymanie obracających się szczotek.

Dane Techniczne:

Parametr Wartość
Zasilanie 3x400V; 50/60 Hz
Moc znamionowa 1,2 kW
Rodzaj ochrony IP 55
Wymiary (Dł/Sz/Wy) 2300 x 1820 x 1590 mm
Waga 480 kg
Przepustowość wejście/wyjście 10/15 osób/min
Temperatura wody max 40° C
Ciśnienie wody, min/max 2-6 bar
Przyłącze wody G ½ GW
Odpływ wody 50 DN

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________

Jeśli nie znalazłeś Śluzy odpowiedniej dla Twojego zakładu, napisz do nas.

Oferujemy opcjonalne konfiguracje urządzeń w zależności od potrzeb
klienta. Możemy wykonać nasze urządzenia w konkretnych wymiarach lub
przystosować je do specyficznych warunków zasilania i wyposażyć
w wymagane elementy.


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.