Radex


ISO 9001:2015
Stacja Dezynfekcji Spodów Radex Stacja Dezynfekcji Spodów RADEX Stacja Dezynfekcji Spodów RADEX Stacja Dezynfekcji Spodów RADEX
  • Stacja Dezynfekcji Spodów SDS 01
  • Stacja Dezynfekcji Spodów SDS 01
  • Stacja Dezynfekcji Spodów SDS 01
  • Stacja Dezynfekcji Spodów SDS 01

Stacja Dezynfekcji Spodów SDS 01

Element śluzy sanitarnej służący do dezynfekcji spodów obuwia.

Stacja dezynfekcji obuwia SDS 01 jest jednym z elementów śluzy sanitarnej w zakładach przemysłu spożywczego. Służy do wykonania dezynfekcji spodów obuwia pracowników udających się do obszarów produkcyjnych. Zadaniem tego elementu jest wyeliminowanie możliwości przeniesienia flory bakteryjnej z obszarów przedprodukcyjnych do podlegających szczególnej ochronie mikrobiologicznej obszarów produkcji. Stanowisko dezynfekcji spodów obuwia produkowane jest w wersji nawierzchniowej i wersji do zagłębienia w posadzce. Bez względu na wersje musi być połączone z systemem kanalizacyjnym. W celu montażu urządzenia w posadzce należny wykonać odpowiednie prace budowlane dla doprowadzenia kanalizacji i posadowienia wanny, tak by górna jej  krawędź była „zlicowana” z powierzchnia posadzki. Stanowisko dezynfekcji spodów obuwia SDS 01 wykonane jest z nierdzewnej blachy stalowej w formie płytkiej wanny ustawionej na posadzce lub zagłębionej w posadzce. Wewnątrz wanny znajduje się krata wykonana z płaskowników. Na życzenie klienta możemy wykonać ten element w konkretnych wymiarach. 

 

Parametr: Wartość:
Szerokość całkowita  890 mm
Długość całkowita 890 mm
Głębokość wanny 40 mm
Wymiary kraty    800 x 800 x 20 mm   
Długość wraz z podestami (w. nawierzchniowa) 1400 mm
   Wysokość ponad posadzka (w. nawierzchniowa)    120 mm

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.