Radex


ISO 9001:2015

wróć do aktualności

IFFA 2019

IFFA to jedne z największych targów dla przemysłu spożywczego na świecie! Wśród ponad 1000 wystawców z całego świata swoje produkty zaprezentuje również nasza firma. 

Odwiedzający stoisko RADEX będą mogli zapoznać się z ofertą sprzętu technicznego dla przemysłu spożywczego. Na wystawie pojawią się elementy wyposażenia śluz sanitarnych oraz komponenty wchodzące w skład Centralnych Systemów Mycia, oraz wiele innych produktów stanowiących część naszej szerokiej oferty. Nasi goście będą mogli poznać również najnowsze cyfrowe rozwiązania w zakresie ustawiania parametrów i nadzoru Systemów Mycia Radex.

 

Zapraszamy do Hali 9.1 na Stoisko E50

 

Przedstawiciele RADEX z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i podzielą się swoją wiedzą z zakresu utrzymania higieny w przemyśle spożywczym. 
IFFA to targi, które wyznaczają trendy w utrzymaniu higieny na kolejne 3 lata. Warto odwiedzić Frankfurt w dniach 4-9 maja, aby by na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez wiodących producentów na świecie.


Jeśli są Państwo zainteresowani umówieniem spotkania z naszymi przedstawicielami, prosimy o kontakt mailowy na info@radex.com.pl. 

 

 

Plan Targów

 

Więcej informacji o targach: 

IFFA to wiodące międzynarodowe targi dla przemysłu spożywczego dobywające się w dniach 4-9 maja we Frankfurcie nad Menem. W 2019 roku po raz pierwszy targi zostaną zorganizowane w nowej części terenów targowych w halach 8,9,11 i 12 dzięki czemu poruszanie się pomiędzy kolejnymi halami stanie się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. zwiększy się także powierzchnia terenów wystawienniczych do 120 tys, metrów kwadratowych, na których swoje produkty zaprezentuje ponad 1000 wystawców z całego świata. 

W 2019 roku IFFA skupi się na tematach dotyczących 

  • zoptymalizowanej produkcji,
  • efektywnym gospodarowaniu zasobami,
  • bezpieczeństwie żywności,
  • rozwiązaniach cyfrowych,
  • trendach żywnościowych,
  • zwiększeniu wydajności,

więcej informacji również na stronie www.iffa.com.

 

ZAPRASZAMY!!!

IFFA 2019
IFFA 2019
IFFA 2019

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.