Radex


ISO 9001:2015

wróć do aktualności

Nominacja do nagrody

Wiele się ostatnio zmieniło na rynku dostawców środków chemicznych dla przemysłu spożywczego. W wyniku przejęć i fuzji Radex został jednym z niewielu producentów z w pełni polskim kapitałem, który posiada tych samych właścicieli od ponad 30 lat. Jesteśmy dumni z tego, że od kilku dekad jako firma rodzinna działamy nie tylko na runku krajowym, ale również nieustannie poszerzamy portfolio naszych klientów poza granicami kraju.

Zostało to również zauważone i docenione przez organizatorów konferencji "MADE IN POLAND", którzy nominowali naszą firmę do uzyskania tytułu "MADE IN POLAND"

za:

"za istotny wpływ na kształt i rozwój gospodarki narodowej, nieustanny rozwój oraz promocję marki „RADEX” na rynkach zagranicznych".

Ta nominacja to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również motywacja do dalszej ciężkiej pracy i zdobywania nowych partnerów nie tylko na runku krajowych, ale również na całym świecie.

Zmotywowani do działania.
Pozdrawiamy
Zespół Radex

Nominacja do nagrody
Nominacja do nagrody

Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.