Radex


ISO 9001:2015

wróć do aktualności

Współpraca z firmą Christeyns

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą Christeyns w zakresie dystrybucji ich środków chemicznych w Polsce. 

Nasze portfolio poszerzy się o produkty do mycia i dezynfekcji zakładów przemysłu spożywczego, w tym głównie o preparaty do mycia i konserwacji membran filtracyjnych używanych w przemyśle spożywczym. 

Christeyns jest czołowym graczem B2B działającym na międzynarodowym rynku chemikaliów i detergentów. Firma powstała w 1946 roku w Gandawie, gdzie nadal mieści się jej główna siedziba.
Dzięki szerokiej gamie produktów Christeyns obsługuje klientów z sektora przemysłowego, pralni, zakwaterowania, handlu detalicznego żywnością, przetwórstwa żywności i opieki zdrowotnej. 

Logo-ch

W naszej działalności stawiamy wyłącznie na współpracę ze sprawdzonymi partnerami, którzy podobnie jak i my ogromną uwagę przywiązują do wysokiej jakości i skuteczności swoich preparatów. Ponad 70 lat obecności na rynku oraz pozytywne rekomendacje firm z przemysłu spożywczego przekonały nas, że będzie to długa i owocna współpraca, która przełoży się na satysfakcję naszych klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio - https://radex.com.pl/611-Membrany

Pozdrawiamy,

Zespół Radex


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.