Radex


ISO 9001:2015
Radex Środek Chemiczny Barsan RA
  • BARSAN RA

BARSAN RA

Płyn dezynfekująco-myjący do mycia i dezynfekcji powierzchni produkcyjnych, mających kontakt z żywnością, w zakładach przetwórstwa spożywczego.

  

aSDERG

 A   sd   s

 

BARSAN RA jest myjąco-dezynfekującym środkiem chemicznym o odczynie obojętnym, przeznaczoną do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego, zawierającym jako substancję czynną chlorek didecylodimetyloamoniowy [17% wag., 17g/100g produktu].

DZIAŁANIE BAKTERIOBÓJCZE:

Zgodnie z PN-EN 13697, 0,25% roztwór BARSANU RA w twardej wodzie, w warunkach brudnych, wykazuje działanie bakteriobójcze w 200C po czasie działania wynoszącym 15 minut (szczepy wzorcowe: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae).

DZIAŁANIE GRZYBOBÓJCZE:

Zgodnie z PN-EN 13697, 0,25 % roztwór BARSANU RA w twardej wodzie, w warunkach brudnych, wykazuje działanie grzybobójcze w 200C po czasie działania wynoszącym 15 minut (szczepy wzorcowe: Candida albicans, Aspergillus niger).

ZASTOSOWANIE:

  • do obiegowego mycia i dezynfekcji powierzchni produkcyjnych (CIP)
  • dezynfekcja powietrza w pomieszczeniach metodą zamgławiania
  • zwalcza między innymi Daktylium, suchą i białą zgniliznę, zielone pleśnie, rdzawą plamistość i inne.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i infor­ macje dotyczące produktu. 


Powróć na górę Podziel się Kontakt z nami Nasza lokalizacja Strefa klienta Nasza oferta

Przed skorzystaniem z naszej witryny zapoznaj się proszę z zasadami Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.